Estée Lauder Intuition Parfémované vody pro ženy

Doručíme k vám
zítra - 18.06.
K osobnímu odběru
od dneška - 17.06.

Popis produktu

Podle naší intuice si vás parfémovaná voda Estée Lauder Intuition získá s prvním přivoněním. Teplé vůni dodávají jiskru kořenité podtóny, které vám dodají šarm a smyslnost. Uposlechněte svůj vnitřní hlas, který vám říká, že se právě tato vůně stane vůní, jež si podmaní vaše smysly.

Orientálně kořenitá vůně

Pocit osvěžení vám dodají citrusové tóny společně se zelenými tóny, které se postupně prolínají s květinovým srdcem. Vůně frézie, čínského rododendronu a akordy gardenie vás přenesou na sluncem zalitou, rozkvetlou louku. Zlatavý jantar, ukrytý v základu vůně, vám dodá ženskost a smyslnost. Zahalte se do vůně, která je okouzlující jako samotná podstata ženské krásy. Nechte se unášet omamnými akordy parfémované vody pro ženy Estée Lauder Intuition.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Recenze

Adéla Bartlová

Intuition je bílá květinová vůně na solidně vystavěném, až orientálně laděném základu. Na rozdíl od lehkých bílých květinovek, které často žádný pořádný základ nemají, je Intuition těžší a lépe a déle drží.

 

Orientální tóny obstarává medově sladká, teplá ambra; svěžejší citrusové tóny se jen objeví na začátku a záhy zase mizí. Srdce tvoří převážně gardénie a frézie. Gardénie se tu díky frézii a ambře nemění v nezkrotný, všeobjímající oblak, přesto je dominantní, a pokud nemáte bílé květinové tóny rády, Intuition nebude váš šálek nektaru.

 

Celkové vyznění Intuition je, řekla bych, slunečné: zlaté, optimistické, ženské. Přestože se jedná o sladší vůni, zkuste ji v létě - když se totiž zahřeje, vynikne ze všeho nejlépe. V zimě vám svou slunečností zvedne náladu, ale nerozkvete tak krásně, jak by mohla.

 

„Ada pro pro Elnino.cz“

Celkové hodnocení

Naposledy prohlížené

Doprava:
Platba:
Certifikace: