Estée Lauder Estée Super Parfémované vody pro ženy

Popis produktu

Jak už název vůně parfémované vody pro ženy Estée Lauder Estée Super napovídá, čeká vás opravdu skvělý vonný požitek. Luxusní vonná kompozice, jež vás zahalí do neodolatelného květinového závoje, je zárukou ženskosti, elegance a přitažlivosti. Parfémovaná voda, která je založená na pečlivém výběru vonných akordů, přináší harmonický vonný koncert, který v mžiku okouzlí nejen vás, ale také vaše okolí.

Květinová vůně pro ženy

Nechte se okouzlit úvodními akordy, které jsou souhrou intenzivního aromatu aldehydů v doprovodu koriandru, osvěžujícího citronu, sladké maliny a broskve, ylang-ylang, lilie a tuberózy. Na vlně květin pokračuje také tepající srdce parfémované vody, jež bije v rytmu jasmínu, něžné konvalinky, kosatce, růže a karafiátu. Srdce vůně je protkané sladkými akordy zlatavého medu. Dřevitý závěr je synonymem elegance, kterou má na svědomí cedrové a santalové dřevo, větvičník a sturač.

Bohatá vůně s dlouhou výdrží, to je vůně parfémované vody pro ženy Estée Lauder Estée Super, jež se hodí na denní nošení a obzvláště vynikne v teplých jarních a letních dnech.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: