Získejte sprchový gel Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zdarma k nákupu Vivaco nad 229 Kč.

Nastavení filtrů

Essie Nail Polish

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Essie Nail Polish

Poslyšte vzrušující mini příběh z dějin dekorativní kosmetiky… Odstín laku na nehty „Baletní střevíčky“ od hravé americké značky Essie si roku 1989 vyžádala prostřednictvím své kadeřnice dokonce samotná anglická královna… Výtečnou volbou pro aristokratky i neurozené dívky a ženy z celého světa je řada laků na nehty Essie Nail Polish. Inspirujte se jí také vy!

Essie Nail Polish: neodolatelný „kabátek“ pro vaše nehty

Laky na nehty Essie Nail Polish jsou dostupné v několika modelech a v rámci nich i v množství odstínů. Na odbyt jde hnědý se třpytkami, samozřejmě klasický červený, ale i stříbrný, korálový, žlutý, fialový, růžový, béžový či zelený. Vyberou si příznivkyně laků se třpytkami i bez třpytek. Laky na nehty Essie Nail Polish ctí velmi rychlé zaschnutí a dlouhodobá trvanlivost.

Malý průvodce řadou laků na nehty Essie Nail Polish

Základem řady je lak na nehty Essie Nail Polish s dechberoucím výběrem odstínů. Lak na nehty Essie Nail Polish Matte Finish, jak už napovídá jeho název, vytvoří působivý matný vzhled. Model laku Essie Nail Polish Gel Couture vás zase potěší efektem gelové manikúry. Přímo ke Dni svatého Valentýna je určena kolekce laků Essie Nail Polish Valentine's Day Collection. Jejich zajímavé odstíny evokují něhu a lásku. A víte, že existují i velikonoční laky na nehty Essie? Nesou název Nail Polish Easter Chic a jejich úžasné odstíny jsou přímo stvořené k období Velikonoc. Je věru z čeho vybírat.

Doprava:
Platba:
Certifikace: