Escentric Molecules Escentric 02 Toaletní vody

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Výstřední molekuly – již samotný název firmy napovídá, že s jejich vůněmi se rozhodně nudit nebudete. Německá firma, která vznikla v roce 2006, oslavuje parfumérské odvětví jako umění chemie. Všechny produkty navrhl jeden člověk – Geza Schoen, parfumér s reputací rebela v oblasti vůní. Vytvořil kolekci pojmenovanou číslem, která se skládá vždy z binárního páru toaletních vod. Toto duo obsahuje jednu chemickou složku, která je v obou vůních. Escentric je spolu s dalšími vonnými složkami zaznamenaná jako chemický vzorec. Molecule pak obsahuje jen a pouze danou chemickou látku číselné kolekce. Ty jsou následovné:

01 – Iso E Super (připomíná sametové tóny cedrového dřeva)

02 – Ambroxan (specifická vůně svěžího a smyslného ambroxanu)

03 – Vetiveryl Acetate (evokuje vůni vetiveru, jen jemnější a měkčí)

04 – Javanol (připomíná vůni čistého santalového dřeva).

Záleží tedy jen na vašich preferencích, kterou si zamilujete nejvíce.

Toaletní voda Escentric Molecules Escentric 02 obsahuje 13,5 % ambroxanu což je jeho maximální podíl, který lze rozpustit ve vonné směsi. O kapku více a látka by ve sloučenině začala krystalizovat. Co tím chceme říci? Jestli jste slyšeli o této látce, která má i účinky afrodiziaka, a hledáte na trhu tu nejvíce koncentrovanou verzi, tak jste ji právě našli. Ambroxan je zde sloučen s vůní jasmínu, kosatce a také další chemické sloučeniny – Iso E Super.

Escentric 02 je popisována jako superdlouhotrvající svěžest, spojená s jemnou smyslností. Lidem, kteří touží po ojedinělé toaletní vodě, která neustále překvapuje okolí, slouží již od roku 2008. Je vhodná pro ženy i muže, kteří si libují v luxusu a výjimečnosti niche vůní.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest