ESCADA Cherry In Japan

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě ESCADA Cherry In Japan

Šmrncovní německou značku ESCADA proslavily především šaty, kabelky a parfémy. Uplatňuje na nich atraktivní barvy, vzory, výšivky, aplikace i další detaily, díky nimž vyniká. Je-li vaší TOP značkou ESCADA a TOP vůní třešeň, pak vás doslova uchvátí toaletní voda ESCADA Cherry In Japan! Inspiruje se něžnou jarní vůní třešní sakur, symbolizujících v Japonsku štěstí, lásku a přátelství. Kromě toho zahrnuje aroma sytého jasmínu a karamelových tonkových bobů – vonného pokladu z Amazonie. Za pozornost stojí i temperamentní červený flakonek toaletní vody Cherry In Japan, korunovaný stříbrným uzávěrem.

ESCADA Cherry In Japan: vyváženost třešňového květu, jasmínu a tonky

Pečlivě sestavené vonné kompozici ESCADA Cherry In Japan dlouho kralují intenzivní tóny třešňového květu a jasmínu. Teprve v základu se s nimi prolne hřejivé aroma tonkových bobů. Vonným závojem z rozkvetlých japonských třešní se díky toaletní vodě ESCADA Cherry In Japan můžete zahalit celoročně.

Značka ESCADA přináší své dámské vůně i s kosmetickými taštičkami

Na trhu se objevila rovněž dárková kazeta, v níž je toaletní voda ESCADA Cherry In Japan doplněna zářivě červenou kosmetickou taštičkou. Můžete si do ní vložit třeba rollerball ESCADA Cherry In Japan (cestovní balení toaletní vody o obsahu 7,4 ml) spolu s rozmanitou dekorativní kosmetikou. I tu najdete v širokém výběru na našich stránkách.

Doprava:
Platba:
Certifikace: