Emanuel Ungaro Ungaro Pour L´Homme III Gold & Bold Toaletní vody pro muže

Doručíme k vám
v úterý - 22.10.
K osobnímu odběru
od zítřka - 21.10.

Popis produktu

Toaletní voda Ungaro Pour L´Homme III Gold & Bold je intenzivnější a do zlata vyvedenou verzí legendární vůně Ungaro Pour L´Homme III, známé již od roku 1993. Originál proslul díky silné čtyřce vonných složek: růži, vodce, levanduli a santalu. Také v novější charismatické mužné kompozici se mísí vybrané květinové a dřevité tóny. Rovněž reprezentativní flakonek vůně Gold & Bold vyjádří za všech okolností váš vybraný vkus.

Dobrá značková vůně pro současného gentlemana

Parfém Ungaro Pour L´Homme III Gold & Bold skvěle doplní gentlemana, který si i v dnešní uspěchané době potrpí na konzervativní styl. Dodá mu sebejistotu, odvahu a jeho image doladí přitažlivostí, již dokáže zajistit jen značková vůně. Toaletní voda Ungaro Pour L´Homme III Gold & Bold je určená k celoročnímu nošení, přesto nejlépe vynikne v chladnějším ročním období, tedy od podzimu do jara. Z této vůně se přítomným ženám podlomí kolena!

Z produkce proslaveného módního domu Ungaro

Emanuel Ungaro (ročník 1933, narozený v Aix-en-Provence) je francouzský módní návrhář italského původu. Založil a úspěšně vedl módní dům Ungaro, zaměřený na originální oblečení a časem i parfémy, ale v roce 2004 předal štafetu dalším. Vyzkoušejte, jak na vás a vaše okolí zapůsobí toaletní voda Emanuel Ungaro Ungaro Pour L´Homme III Gold & Bold. Myslete na to, že dámy se hodně řídí čichem a pěkná pánská vůně jim dokáže učarovat až osudově…

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Recenze

Sylmarils

Opět neuvěřitelná výdrž- 15h jako nic.Je stále podobná originálu, ač na začatku, má náznak něčeho, co v originále není .Něco velmi zajimavého a elegantního. Velmi příjemná limitované edice.

Naposledy prohlížené

Doprava:
Platba:
Certifikace: