ELODE Claire

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě ELODE Claire

Rozkveťte jako nejkrásnější růže s řeckou vůní ELODE Claire! Každou svou kapkou vám přinese svěžest, klid a harmonii. Nejlépe se rozvíjí za prosluněných jarních a letních dnů. Její stylový, klasický flakon ozdobí každý toaletní stolek.

ELODE Claire: neodolatelný tanec růže, pačuli a vanilky

V kompozici ELODE Claire se, podobně jako v legendární francouzské vůni Chloé, snoubí aroma růže, pačuli a vanilky. Pojďme si tyto odedávna žádané parfémové ingredience přiblížit. Svěže nasládlá vůně růže, královny květin, má harmonizující, afrodiziakální a regenerační účinky. Pačulová vůně je balzámově dřevitá, těžká, kořeněná, lehce kafrová. A také erotizující, uvolňující. I vůně vanilky zklidňuje a uvolňuje, proto se při ní dobře svádí… Už v dávných dobách ji používali indiáni ze Střední Ameriky. V Evropě se začala rozšiřovat v 17. století – jako lék, přísada do pokrmů i voňavek. Nyní si můžete dopřát mix růže, pačuli a vanilky v dámské parfémované vodě ELODE Claire.

Vězte, že působivá vůně nemusí být drahá…

Díky značce ELODE získáte moderní, svůdné vůně za velmi příznivé ceny. Spadá pod řeckou společnost SARANTIS GROUP, založenou roku 1930 v Konstantinopoli, která pečuje i o další známé kosmetické značky, například B.U. a C-THRU. Můžete vyzkoušet rovněž dámskou vůni ELODE So Lovely s aromatem hrušky, magnolie, zimolezu, jablka a citrusů. Kouzlo květin, ovoce, pudru a smyslnou sladkost přináší parfémovaná voda ELODE J'Aime. Parfémovaná voda ELODE Life Is A Dream se inspiruje ikonickou vůní Lancome La Vie Est Belle, ale samozřejmě je i svá. Plusem značky ELODE je rovněž vypracovaný design parfémů či průběžná nabídka dárkových sad.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest