Elizabeth Arden Sunflowers Morning Gardens Toaletní vody pro ženy

2x

Popis produktu

Přibližte se přírodě s vůní toaletní vody pro ženy Elizabeth Arden Sunflowers Morning Gardens, která našla svou inspiraci v nezaměnitelné atmosféře rána probouzejícího se do nádherného letního dne. Vůně, jež je až po okraj naplněná radostí, energií a optimismem, byla na trh uvedena v roce 2015. Květinově-dřevitá vonná kompozice, ozdobená smyslnými akordy pižma, je vytvořená pro ženy, které chtějí být v těsném kontaktu s přírodou i ve chvíli, kdy se procházejí rušnými ulicemi velkoměsta. Poznejte i vy na vlastní kůži vůni, jež vám vykouzlí úsměv na tváři.

Květinově-dřevitá vůně

Vůně okouzluje již v úvodu jiskřivým spojením něžné konvalinky, černého rybízu a osvěžujícího bergamotu, který je v kontrastu k pikantním akordům růžového pepře. Se srdcem toaletní vody se hlásí o slovo květiny, s nimiž každá žena rozkvete. Vůni pivoňky doprovází akordy růže, zimolezu a slunečnice. Hřejivý nádech a dotek smyslnosti má na svědomí závěr, který je souhrou cedrového dřeva, pižma, jež je jednou z nejsmyslnějších složek světa parfémů, a vetiveru.

Toužíte po tom, abyste měla každý den důvod k radosti? Provoňte své tělo vůní toaletní vody pro ženy Elizabeth Arden Sunflowers Morning Gardens, která se hodí do každého dne. Nejlépe tento podmanivý doplněk, připomínající náruč plnou květin, vynikne v teplých jarních a letních dnech.

Hodnocení 5.0
  • 50 %zákazníků doporučuje
  • 2hodnocení uživatelů

Recenze 2x


Mia.

Krásná jarní, není tuctova. A vydrží takže za mě ano.

  • Složení
Jana Blahutová

Krásná vůně.

  • Krásná vůně.

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: