Elizabeth Arden Red Door Limited Edition Toaletní vody pro ženy

3x

Popis produktu

Jaké tajemství se ukrývá za zavřenými červenými dveřmi? Tajemství smyslnosti, které poodhalíte s vůní toaletní vody pro ženy Elizabeth Arden Red Door Limited Edition. Toaletní voda, jež je pokračovatelkou oblíbené vůně Elizabeth Arden Red Door z roku 1989, spatřila světlo světa v roce 2011. Výjimečná je nejen její květinová vonná kompozice, ozdobena sladkými akordy medu, ale také červený design flakonku, který evokuje dveře, po nichž vůně nese svůj název. Vůně je vytvořena na míru ženám, které jsou smyslné, vášnivé a zároveň romantické.

Smyslná květinová vůně pro ženy

Vonný koncert je zahájený triem něžné konvalinky, dechberoucí fialky a frézie. Také srdce vůně je učiněnou záplavou květinových akordů. Rozkvetlou zahradou rozzářenou zlatými paprsky slunce vás provede dominantní jasmín a růže v doprovodu květu pomerančovníku a ylang-ylang. A závěr? Zasáhne vás svým sladkým nádechem, který má na svědomí med, jenž ve vůni hraje hlavní roli. Vůně medu je následovaná elegantními notami santalového dřeva a vůní dubového mechu.

Zahalte se do květinového závoje, který umocní vaše přednosti, s vůní toaletní vody pro ženy Elizabeth Arden Red Door Limited Edition.

Hodnocení 4.0
  • 75 %zákazníků doporučuje
  • 3hodnocení uživatelů

Recenze 3x


Marie

Tak už putovala dál...moje chvála v předchozí recenzi platí, ale já jsem napodruhé už tak nadšená nebyla a po třetím použití jsem jí darovala dceři, která z ní má radost. Suchá pudrová a intenzivní vůně mě dráždila v nose. Ale dceři velice sluší. TAKŽE RADŠI ZKUSTE VZOREK! :-)

Marie

Chválím za výdrž, ta je výborná! Další pochvala je za cenu, flakon má nápaditý design a u dodaného testeru bylo i víčko. Jinak je to svým způsobem sušší vůně, kde výrazně převládá hlava nad srdcem parfému. Doporučuji zkusit vzorek :-)!

alena

roky produkt používám a nikdy nezklamal


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: