Elizabeth Arden Beautiful Color

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Elizabeth Arden Beautiful Color

Dopřejte si báječné lesky na rty, rtěnky, oční linky, řasenky nebo tužky na oči z řady Elizabeth Arden Beautiful Color. Jak už napovídá název, těmto barvičkám nelze odolat!

Elizabeth Arden Beautiful Color: moderní a trvanlivá líčidla v záplavě odstínů

Velké oblibě se těší lesk na rty Elizabeth Arden Beautiful Color. Dnešní slečny i dámy vyhledávají takzvané nahé líčení tělovými odstíny, které má přirozený efekt a nezvýrazňuje jemné linky okolo rtů. Proto se mezi žádanými odstíny tohoto lesku na rty ocitl 14G Ladylike či 17G Nude Beam. „Doporučuji – krásný lesk za neuvěřitelně nízkou cenu,“ zní jedna z mnoha pochvalných recenzí.

Stejný design jako lesk na rty má rtěnka Elizabeth Arden Beautiful Color Bold. S jejím přispěním se po celý den můžete pyšnit nádherně probarvenými, lesklými a vyživenými rty. Jak lesk, tak rtěnku z řady Beautiful Color pozvedá šikovné click pero s pěnovým aplikátorem pro přesné zacílení.

Určitě vyzkoušejte také vysoce pigmentovaný oční makeup z řady, například pro smyslné kouřové nalíčení. Nechybí ani pudr na vykreslení obočí a očních linek, přičemž vše je cenově velmi dostupné.

Makeup od americké legendy až na váš toaletní stolek

Uznávaná americká značka Elizabeth Arden proniká do celého světa z newyorské 5th Avenue už od roku 1910. Mezi její kosmetické bestsellery patří právě řada Beautiful Color, ale i rtěnky z dalších řad, toaletní vody ze sérií Green Tea a 5th Avenue nebo voňavé tělové krémy. Na všechny produkty Elizabeth Arden se můžete všestranně spolehnout. Tak tedy, naplňte si virtuální košík a těšte se na rychlou dodávku.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest