Elizabeth Arden Beautiful Color Dekorativní kazety pro ženy

Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Dopřejte si báječné lesky na rty, rtěnky, oční linky, řasenky nebo tužky na oči z řady Elizabeth Arden Beautiful Color. Jak už napovídá název, těmto barvičkám nelze odolat!

Elizabeth Arden Beautiful Color: moderní a trvanlivá líčidla v záplavě odstínů

Velké oblibě se těší lesk na rty Elizabeth Arden Beautiful Color. Dnešní slečny i dámy vyhledávají takzvané nahé líčení tělovými odstíny, které má přirozený efekt a nezvýrazňuje jemné linky okolo rtů. Proto se mezi žádanými odstíny tohoto lesku na rty ocitl 14G Ladylike či 17G Nude Beam. „Doporučuji – krásný lesk za neuvěřitelně nízkou cenu,“ zní jedna z mnoha pochvalných recenzí.

Stejný design jako lesk na rty má rtěnka Elizabeth Arden Beautiful Color Bold. S jejím přispěním se po celý den můžete pyšnit nádherně probarvenými, lesklými a vyživenými rty. Jak lesk, tak rtěnku z řady Beautiful Color pozvedá šikovné click pero s pěnovým aplikátorem pro přesné zacílení.

Určitě vyzkoušejte také vysoce pigmentovaný oční makeup z řady, například pro smyslné kouřové nalíčení. Nechybí ani pudr na vykreslení obočí a očních linek, přičemž vše je cenově velmi dostupné.

Makeup od americké legendy až na váš toaletní stolek

Uznávaná americká značka Elizabeth Arden proniká do celého světa z newyorské 5th Avenue už od roku 1910. Mezi její kosmetické bestsellery patří právě řada Beautiful Color, ale i rtěnky z dalších řad, toaletní vody ze sérií Green Tea a 5th Avenue nebo voňavé tělové krémy. Na všechny produkty Elizabeth Arden se můžete všestranně spolehnout. Tak tedy, naplňte si virtuální košík a těšte se na rychlou dodávku.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: