Dsquared2 Wood Dárková kazeta pro muže toaletní voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + toaletní voda 10 ml

2x

Popis produktu

Toaletní voda Dsquared2 Wood je dřevitě-citrusová mužná vůně s nádechem svěží zeleně a ozonu. Na trh vstoupila v září 2018 spolu s dámskou kompozicí téhož jména. Jak už vyplývá z názvu, toaletní vody se inspirují ušlechtilým materiálem – dřevem. Mají jeho sílu a pevnou strukturu, díky níž jsou unikátní, nenapodobitelné. A na vybrané dřevo si i sáhnete – pokaždé, když otočíte uzávěrem flakonu. Kompozice osloví sebevědomé muže a ženy, kteří žijí s vášní a rádi se věnují novátorským projektům.

Od bergamotu přes list fialky k zemitému vetiveru

Pánský parfém Dsquared2 Wood na vás zpočátku dýchne středomořskou svěžestí kalábrijského bergamotu, sicilského citronu a mandarinky. V srdci je obohacený o list fialky, kardamom a ostré tóny zázvoru. Základ vytváří soudobě pojatá směs bílých dřev, která přináší světlo do hlubokého, elegantně vyznívajícího vetiveru. Nedílným doplňkem základové vrstvy je smyslný ambroxan. K toaletní vodě Wood si můžete pořídit i doprovodnou pečující kosmetiku.

Toaletní voda se má spotřebovat do 6 až 12 měsíců

Trvanlivost vůně závisí na tom, jestli je otevřená, či nikoli. Vůně v neotevřené lahvičce má dlouhou výdrž, ale po otevření se má spotřebovat přibližně do roka. Flakonek s vůní je třeba skladovat mimo denní světlo, ideálně v teplotě do dvaceti stupňů. Jakmile začne toaletní voda tmavnout, případně houstnout, poznáte, že už má dobu použitelnosti za sebou.

Alternativy produktu Alternativy Dsquared2 Wood

Líbí se vám vůně Dsquared2 Wood? Vyzkoušejte také zde uvedené vůně, které jsou vůni Dsquared2 Wood velmi podobné a mohly by se vám také líbit.

Hodnocení 5.0

(hodnoceno 2x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: