DKNY DKNY Men Toaletní voda pro muže 50 ml tester Tester parfému má identické složení jako parfém v běžném provedení a slouží k testování a odzkoušení vůně. Jedinými a podstatnými odlišujícími rozdíly jsou: Cena - Ve většině případů nižší. Vůně - Je identická jako standardní parfém. Balení - Je provedeno u většiny v kartónových, v barevně nezdobených krabičkách, někdy může být i bez krabičky. Flakón- Je shodný se standardním provedením, ale může být i odlišný, např. velikostí, zobrazením některých prvků, u některých není dodávána vrchní krytka rozprašovače. Testery parfémů nejsou určeny k osobní spotřebě, ale pouze pro prodej za účelem zkoušení vůně při prodeji parfémů v provozovnách kupujících - viz obchodní podmínky.

5x

Popis produktu

Toaletní voda DKNY DKNY Men představuje energii New Yorku spoutanou ve flakonu, který napodobuje typický mrakodrap. V parfému DKNY Men, určeném pro současného městského muže, se prolínají citrusy s jalovcem, zázvorem a základem ze santalu a javorového dřeva. DKNY Men má podobný trpce svěží základ jako dámská verze, obsahuje však více šťavnatého ovoce a samozřejmě voní mužněji. Toaletní voda DKNY Men je neotřelou svěží vůní na jaro, léto a denní příležitosti.

Hlavní složky: břečťan a zázvor

Parfém DKNY Men otevírá pikantní zázvor spolu s citrusovými plody, které v srdci střídají akordy jalovce a břečťanu. V základu je nejvýraznější santalové dřevo spolu s červeným javorem. Svěže kořenitá sexy energická vůně. Tahle toaletní voda pro pány je úžasná,“ říká v online recenzi paní Dana.

Použití toaletní vody DKNY Men

Toaletní vodu DKNY Men aplikujte ještě před obléknutím na místa těla, která jsou nejvíce prokrvená, na takzvané pulzní body. Doporučuje se zápěstí, ušní lalůčky, loketní a podkolenní jamky, krční tepna, spánky a výstřih. Na prohřátých místech se totiž vonné výtažky uvolňují postupně. Toaletní vodu můžete také zlehka nastříkat nad hlavu či do prostoru a poté jejím oparem projít. Bude se také dobře držet na oblečení z přírodních látek, ale to je na druhé straně riziko při častém střídání oděvů a toaletních vod. Proto ji raději nanášejte na kůži, nejlépe promaštěnou.

Hodnocení 4.2
  • 80 %zákazníků doporučuje
  • 5hodnocení uživatelů

Recenze 5x


Rozárka

Voní hezky, bohužel nemá žádnou výdrž. Koupila jsem ji manželovi jako dárek a jsem zklamaná.

majka

Kdysi moje velká láska. Používala jsem ji snad deset let, pak jsem našla úžasnou Sisley 2. Teď jsem si ji objednala z elnina znovu a opět mě vrátila do starých časů. Je prostě něčím ojedinělá a netuctová. A navíc úžasná. A bleskové dodání el-nina mě naprosto šokovalo. Objednala jsem ji jeden den v poledne a druhý den dopoledne jsem ji měla. Fakt skvělý shop - EL-NINO!!!! Děkuji!

Monika

Naprosto doporučuji! Pořídila jsem jí manželovi po tom,co mě uchvátila dámská verze. Obě skvělé!

Jana

dámská verze je super!!!

Dana

Svěže kořenitá,sexy,energycká vůně.Tahle vůně pro pány je úžasná.Dámská verze je strašná.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Naposledy prohlížené

Doprava:
Platba:
Certifikace: