Disney Frozen Anna Toaletní vody pro děti

Popis produktu

Toaletní voda Disney Frozen Anna je dětská vůně inspirovaná princeznou Annou, hlavní postavou slavného filmu Ledové království, který oslavuje sesterskou lásku Anny a Elsy. Anna je veselá, skromná a přátelská dívka, která jde neochvějně za svými sny, a tak může být dívkám dobrým vzorem. Udělejte radost své malé princezně jemnou květinovou vůní, která je zároveň krásnou hračkou!

Pohádkový vonný svět

Dětský parfém Disney Frozen Anna se zakládá na příjemných květinových a ovocných akordech. Designem je poutavý ledově modrý flakonek s postavičkou Anny uvnitř. Vaše dcerka nebo vnučka si s ním úžasně vyhraje a zároveň zvolna pronikne do kouzelného světa vůní. Například sama zjistí, že parfém nejlépe vynikne na prohřátých místech pokožky, která je dobré předem promazat, a že se to s ním rozhodně nesmí přehánět…

Vůně pro děti z e-shopu

Společnost Disney, založená roku 1923, je dnes mega značkou podepsanou pod filmy, komiksy, knížkami, videohrami, oblečením, kosmetikou i parfémy. Dětské vůně z produkce americké značky Disney jsou příjemně sladké, ovocné a hravé, s nápaditými obaly. A protože jsou určené nejmladším spotřebitelům – dětem – neobsahují žádné parabeny a nezpůsobují alergie. Na certifikované vůně od vyhlášených značek se můžete plně spolehnout. Hledáte-li cenově nenáročné a přitom efektní vánoční dárky pro holky i kluky, prohlédněte si celou naši kategorii Vůně pro děti.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 5.0

(hodnoceno 2x)

  • 100 % zákazníků doporučuje

Recenze

Recenze návštěvníka - Zbozi.cz

  • Fakt supr vůně, vnučky byly nadšené a já také
Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest