Získejte rychleschnoucí ručník k nákupu 5 produktů značky Adidas!

Difuzéry

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Difuzéry

Prosyťte váš byt nebo kancelář interiérovou vůní! Difuzér či bytový sprej povzbudí vaše smysly a vytvoří ve vybraném prostoru unikátní atmosféru. Největší oblibě se těší výrazné ovocné, květinové, dřevité a pižmové vonné noty. Díky modernímu designu jsou difuzéry i stylovými interiérovými doplňky.

Jak používat bytovou vůni – difuzér

Elegantní difuzér se používá s tyčinkami, po nichž se vůně vzlíná. Vložte přírodní tyčinky do vonné esence a sílu vůně regulujte jejich přidáváním, ubíráním nebo otáčením. Umístíte-li aroma difuzér mimo přímé světlo, zdroje tepla a průvan, potěší vás výrazně déle. A pozor, bytové vůně bývají hořlavé, takže je chraňte před ohněm a dětmi.

Tipy na difuzéry a bytové spreje

Oblíbené difuzéry a bytové spreje vyrábí australská značka Glasshouse či italské značka Culti. Vyniknou kdekoli – od předsíně a kuchyně přes obývák až po koupelnu. Vyzkoušejte třeba bytový difuzér Culti Stile Aria, inspirovaný letní pohodou ostrova Capri. Na podzim a v zimě vám zase dodá energii orientální difuzér, například Culti Stile Fuoco s citrusy, růží, hřebíčkem a pačuli.

Doprava:
Platba:
Certifikace: