Diesel Fuel For Life Femme

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Diesel Fuel For Life Femme

Slavní parfémáři Annick Menardo, Thierry Wasser a Jacques Cavallier vytvořili roku 2007 chypre-květinovou vůni Diesel Fuel For Life Femme, která se nesmazatelně otiskla do srdcí žen z celého světa a má pořád nové obdivovatelky.

Diesel Fuel For Life Femme: celoroční pokušení pačuli a mandarinky

Parfémovanou vodu Diesel Fuel For Life Femme (2007), využitelnou po celý rok, definuje v úvodu mandarinka a červený pepř. Srdci vévodí jasmín s muškátovým oříškem, základu smyslné pačuli a vetiver. Vše dohromady zdůrazňuje ženskou rafinovanost, osvědčenou při svádění odedávna. „EdP Diesel Fuel For Life Femme je vyvážená, nemá žádná nepříjemná slabá místa. Hodí se pro starší ženu i pro mladou dívku, která touží po elegantnější vůni; dá se nosit kamkoli, jen pozor na množství. Fuel for Life má totiž docela nečekanou sílu, a když se navoníte moc, rozbolí hlava buď vás, nebo někoho ve vašem okolí,“ přibližuje expertka Adéla Bartlová.

V souladu s tradicí módní značky Diesel a jejích oblíbených džínů se zrodila roku 2011 také květinově-ovocná vůně Diesel Fuel For Life Denim Collection, inspirovaná motivem ikonické džínoviny. Tato tkanina a přeneseně i vůně je symbolem mládí, svobody a nenuceného sex-appealu: vždy módní a vždy pohodlná. Obě vonná díla Diesel Fuel For Life mají i své mužské protějšky, jak velí tradice značky Diesel. Můžete se tak výtečně sladit s partnerem.

Hledáte dárek vystihující ryzí ženství? Zvolte řadu Diesel Fuel For Life Femme

Luxusní zlatý design parfémované vody Diesel Fuel For Life Femme je přímo určený pro dárkové využití, což ještě umocňuje dárková kazeta, která se příležitostně objevuje na trhu. Zahrnuje parfémovanou vodu, sprchový gel a tělové mléko Diesel Fuel For Life Femme, každý produkt v praktickém cestovním objemu 50 mililitrů.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest