Desigual Fresh Bloom Toaletní voda pro ženy 100 ml

3x

Popis produktu

Dámská toaletní voda Desigual Fresh Bloom z roku 2017 je inspirovaná optimismem, radostí a láskou. Už pouhý pohled na její jásavě růžový flakonek vám dokáže zlepšit náladu. A co teprve přivonění, charakterizované smyslností malin a čerstvě rozkvetlých růží! Vůni Fresh Bloom vytvořily pro světoznámou španělskou módní značku Desigual parfémářky Violaine Collas a Veronique Nyberg. Podle zkušeností uživatelek se nejlépe nosí od jara do podzimu a přes den. Skvěle vás doplní ve škole, v kanceláři, ve volném čase i na rande. Svůdné tóny toaletní vody Desigual Fresh Bloom nenechají žádného muže chladným!

Hravá vůně mládí

Ovocně-květinový parfém Desigual Fresh Bloom s ušlechtilými dřevitými podtóny vás uvítá koktejlem z mangostanu a malin, který se zvolna promění v květinovou náruč složenou z jasmínu sambac a májové růže. Svěží květy, vtělené i do názvu toaletní vody, v závěru střídá hřejivé cedrové a santalové dřevo.

Co je to mangostan?

Významnou složkou toaletní vody Desigual Fresh Bloom je exotický mangostan, jemuž se pro jeho léčivé účinky říká ovoce bohů. Pokud mangostan ochutnáte, připomene vám hroznové víno, ananas a broskev. Vašemu tělu dodá vitamíny C, B, železo, fosfor, vápník i cennou vlákninu. Také ovocná vůně mangostanu je neodolatelná! Dobrým příkladem je dámská toaletní voda Desigual Fresh Bloom, která se může už zítra nebo pozítří vyjímat i na vašem toaletním stolku.

Alternativy produktu Alternativy Desigual Fresh Bloom

Líbí se vám vůně Desigual Fresh Bloom? Vyzkoušejte také zde uvedené vůně, které jsou vůni Desigual Fresh Bloom velmi podobné a mohly by se vám také líbit.

Hodnocení 4.5

(hodnoceno 3x)

  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 2xrecenze zákazníků

Recenze 2x


Pěkná letní vůně, je ovocně svěží, lehce do sladka, ideální pro mladou dívku. Slabší výdrž, v průběhu dne je nutné se 3x - 4x přestříkat.

Dana

Doporučuji.

  • Lehká vůně ovoce a růží s dřevěnými tóny, ideální na léto, na mě voní hezky. Neotřelá vůně za pěknou cenu.
  • Nemá dlouhou výdrž, na mně tak 2-3 hodiny.

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: