David Beckham Bold Instinct

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě David Beckham Bold Instinct

Smělá toaletní voda David Beckham Bold Instinct, lákající hřejivým pikantním vyzněním, získala důvěru náročných zákazníků z celého světa. Zařaďte se k nim i vy! Není nad čím váhat, vzrušující pánskou vůni David Beckham Bold Instinct obdržíte v atraktivním zlatě-černém flakonu a za báječnou cenu. Věrně vás doprovodí zejména v chladnějším počasí, při denních i večerních aktivitách.

David Beckham Bold Instinct: sexy mix pižmových, skořicových a zemitých akordů

Vonnou kompozici Bold Instinct od módní značky slavného fotbalisty Davida Beckhama rozehrává bobkový list, ananas a rašelina. V hřejivém srdci se vyjímá skořice, kardamom a muškátový oříšek. Základ rozeznívají vonné tóny pačuli, pižma a pravé ambry. Právě ony vytvoří na vaší pokožce neodolatelnou, velmi mužnou vonnou stopu.

Toaletní voda versus deodorant či antiperspirant

Vonná kompozice David Beckham Bold Instinct se v obchodech objevuje i v podobě deodorantu. Ten aplikujte do podpaží i na další zátěžová místa těla ideálně hned po ranním osprchování. Následně použijte toaletní vodu, kterou nastříkejte v malém množství na zápěstí, do loketních jamek či na krk (nikdy ne do podpaží). Aplikaci všech vonných doplňků je třeba během dne dle potřeby zopakovat. Podpaží před ní zas omyjte či ošetřete vlhkými ubrousky. U nadměrné potivosti přidejte k deodorantu antiperspirant. Deodorant totiž řeší zápach, kdežto antiperspirant zabraňuje už uvolnění potu a působí antibakteriálně. Lze používat i oba typy deo přípravků současně (antiperspirant pokud možno neparfémovaný).

Doprava:
Platba:
Certifikace: