Cuba Magnum Toaletní vody pro muže

Popis produktu

Pánská toaletní voda Cuba Magnum vás nadchne vybranými maskulinními tóny, originálním flakonem ve tvaru slavného kubánského doutníku i dostupnou cenou. Patří k oblíbeným dárkovým vůním, které můžete pořídit i bez vyzkoušení. Jakostní kořeněnou vůni ocení spíše konzervativní muži, nejlépe takoví, kteří kouří doutníky. Třeba jste právě našli tip na dárek pro tatínka nebo dědečka…

Vychutnejte si kubánský doutník i jinak!

Mužný parfém Cuba Magnum se nese v akordech tabáku a kůže. Denní i večerní toaletní voda nejlépe vynikne v chladnějším ročním období. Doprovodí vás při pracovních povinnostech, společenských událostech i ve volném čase. Jak se navonět co nejrychleji? Nastříkejte vůni na levé zápěstí, ihned ho otřete o pravé zápěstí a pak ještě vůni přeneste rukama vždy na protilehlou stranu krku. Když to zopakujete asi po čtyřech hodinách, budete spolehlivě vonět celý den.

Vůně oslavující nejlepší tradici Kuby

Pánská toaletní voda Cuba Magnum oslavuje prvotřídní kubánské doutníky, které jsou světovým pojmem. Kouřily se tu ještě před příjezdem Kolumba. V současnosti se na Kubě ročně ubalí 500 milionů doutníků a celá pětina je určená na export do zahraničí. Tajemstvím kvality kubánských doutníků je stálé podnebí a dobrá načervenalá půda. Nejlepší tabák pochází z údolí Vuelta Abajo na západě Kuby. Nejznámější značky kubánských doutníků jsou Cohiba, Partagas, Montecristo a Romeo y Julieta.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: