Creed Green Irish Tweed Parfémované vody pro muže

          
Skladem 1 až 3 ks   |  (ID: )
4 959
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce
Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Creed, přímo královská značka na poli haute parfému, komponuje vůně již od roku 1760. Všechno začalo v Londýně obyčejnými koženými rukavičkami, navoněnými první vůní Creed nazvanou Royal English Leather. Zakladatel značky, James Creed, je nechal poslat králi Jiřímu III. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat a Creed se stala hlavním dodavatelem vůní na královský dvůr. Vyráběla parfémy na zakázku pro šlechtu, aristokraty a vysokou společnost. Namátkou jmenujme třeba královnu Viktorii či císařovnu Sissi. V minulém století vůni podlehl i prezident John F. Kennedy, ale také hollywoodská smetánka. Creed mimo jiné v roce 1956 „oblékl“ překrásnou Grace Kelly do vůně vytvořené přímo jí na tělo. Bylo tomu na její svatební den s monackým knížetem. Některým parfémům Creed se přezdívá „vůně prvních dám“. To proto, že mezi nositelkami nalezneme i Jacquelin Kennedy, Lauru Bush či Michelle Obama.

Ne vždy tomu bylo tak jako dnes, že jsou vůně Creed dostupné široké veřejnosti. Psal se rok 1970, kdy Olivier Creed poprvé svolil k prodeji pro všechny, bez privilegií. Creed je značka s rodinnou tradicí. Olfaktorické vzorce se dědí z otce na syna. A tak je ve vedení společnosti dnes již sedmá generace Creedů. Creed patří bez nadsázky na vrchol pyramidy mezi vůněmi. Už jen fakt, že se přes 250 let jedná o výhradního distributora pro královský dvůr je přímo fascinující. Není třeba dlouze rozebírat, že vůně jsou ověnčeny velkým množstvím ocenění z oblasti parfumérského odvětví. Od svého založení se repertoár vůní rychle rozrůstá. Co ale zůstává nezměněno je fakt, že každý parfém je namícháný ručně a z těch nejvzácnějších a nejkvalitnějších ingrediencí z celého světa

Parfémovaná voda Creed Green Irish Tweed je inspirovaná ikonickým gentlemanem. Svěží a dřevitá – evokuje bujnou zeleň místa Emerald Isle v Irsku, čerstvě posečenou trávu a chladný mořský vánek. Tato klasická pánská vůně kombinuje citron s verbenou z daleké Indie a svěžestí peprmintu se zelenými tóny fialkových lístků. Doznívající tóny snoubí kosatec z oblasti italské Florencie, santalové dřevo a ambrozii. Složení vonných esencí Creed Green Irish Tweed vás přenese na jarní louku, kde kvetou divoké květiny a bylinky, zjemněné něžným mořským vánkem.

Klasika ověřená léta, která nikdy nevymizí, to je Creed Green Irish Tweed, s tradicí již od roku 1985. Patří k nejprodávanějším a nejproslulejším vůním značky. Creed Green Irish Tweed je určená pro sebevědomé muže na vrcholu s vytříbeným vkusem a smyslem pro eleganci. Obléci se do ní znamená stát se nezapomenutelným.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest