Creed Acqua Originale Iris Tubereuse Parfémované vody pro ženy

Doručíme k vám
zítra - 16.10.
K osobnímu odběru
od dneška - 15.10.

Popis produktu

Parfémovaná voda Creed Acqua Originale Iris Tubereuse osloví ženu, která se v každém okamžiku chce cítit velmi svůdně. Její hlavní složkou je tuberóza, zvaná také nocovka, noční hyacint či bělokvět. Tato výrazně vonící květina původem z Indie byla populární už v secesi. Dodnes je luxusní parfémovou esencí, žádanou pro mimořádně smyslnou vůni připomínající med. Na některé lidi tuberóza působí až omamně. Nyní to můžete vyzkoušet právě prostřednictvím parfémované vody Iris Tubereuse…

Vůně bílých květů a čerstvé zeleně

Dámský parfém Creed Acqua Originale Iris Tubereuse ohlašuje pomeranč, fialkové lístky a galbanum. Srdce ovládá již zmíněná tuberóza, k níž se přidává něžná lilie a konvalinka. Afrodiziakální je každým coulem i základ prosycený pižmem, pomerančovými květy a vanilkou. Dopřejte si parfémovanou vodu, která je explozí emocí, triumfem ženskosti a vášnivé svůdnosti!

Od značky Creed s úctyhodnou tradicí

Pořiďte si kouzelnou lahvičku s vůní Creed Acqua Originale Iris Tubereuse, jež dokáže omámit smysly a otevřít dveře k intenzivním prožitkům… Francouzská firma Creed, která za ní stojí, je známá už od roku 1760 a patří k nejstarším parfémovým značkám. V jejím sortimentu jsou rovněž unisexové parfémy, například Creed Acqua Originale Cedre Blanc či Creed Acqua Originale Asian Green Tea. Tyto kompozice si můžete pořídit dohromady se svým partnerem i dalšími rodinnými příslušníky.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Naposledy prohlížené

Doprava:
Platba:
Certifikace: