Creed Acqua Originale Cedre Blanc Parfémované vody unisex

Popis produktu

Parfémovaná voda Creed Acqua Originale Cedre Blanc je voňavý klenot od tradiční francouzské značky, která je na trhu již od roku 1760 a své kompozice dodávala i na královský dvůr. Příslušníci šlechtických rodů ji ostatně vyhledávají dodnes. Dopřejte si tuto moderní dřevitě-citrusovou vůní se vzrušujícím historickým podtextem! Uvidíte, že i pouhých několik kapek parfémované vody Cedre Blanc, nanesených na krk a spánky, vás osvěží jako sprška nebo energy drink. Je vynikající zvláště pro teplé jarní a letní dny.

Lákavá směs bergamotu, cedru a galbana

Unisexový parfém Cedre Blanc je v prvních minutách explozí energických citrusových akordů bergamotu, k nimž se přidává kardamom, bobkový list a především galbanum – vzácná pryskyřice s intenzivní zelenou vůní, v níž je rozpoznatelný nádech pižma, koření a dřeva. Květinové srdce Cedre Blanc naplňuje jasmín, lilie a muškát. Dlouhotrvající základovou vrstvu ovládá vetiver, syté cedrové a santalové dřevo.

Stylová vůně pro celou vaši rodinu

Výhodou je, že jediná reprezentativní lahvička parfémované vody Creed Acqua Originale Cedre Blanc může sloužit celé vaší rodině, ženám i mužům všech generací. Značka Creed v ní totiž dokázala setřít někdejší hranice mezi dámskými a pánskými vůněmi, čímž směle vstoupila do 21. století. A rozhodně se nebojte nudy – Cedre Blanc se na pokožce smíchá s vaší osobní chemií a bude působit naprosto jedinečně.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: