Získejte značkovou osušku zdarma k nákupu Calvin Klein nad 690 Kč.

Creed Acqua Originale Aberdeen Lavender Parfémované vody unisex

Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Creed, přímo královská značka na poli haute parfému, komponuje vůně již od roku 1760. Všechno začalo v Londýně obyčejnými koženými rukavičkami, navoněnými první vůní Creed nazvanou Royal English Leather. Zakladatel značky, James Creed, je nechal poslat králi Jiřímu III. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat a Creed se stala hlavním dodavatelem vůní na královský dvůr. Vyráběla parfémy na zakázku pro šlechtu, aristokraty a vysokou společnost. Namátkou jmenujme třeba královnu Viktorii či císařovnu Sissi. V minulém století vůni podlehl i prezident John F. Kennedy, ale také hollywoodská smetánka. Creed mimo jiné v roce 1956 „oblékl“ překrásnou Grace Kelly do vůně vytvořené přímo jí na tělo. Bylo tomu na její svatební den s monackým knížetem. Některým parfémům Creed se přezdívá „vůně prvních dám“. To proto, že mezi nositelkami nalezneme i Jacquelin Kennedy, Lauru Bush či Michelle Obama.

Ne vždy tomu bylo tak jako dnes, že jsou vůně Creed dostupné široké veřejnosti. Psal se rok 1970, kdy Olivier Creed poprvé svolil k prodeji pro všechny, bez privilegií. Creed je značka s rodinnou tradicí. Olfaktorické vzorce se dědí z otce na syna. A tak je ve vedení společnosti dnes již sedmá generace Creedů. Creed patří bez nadsázky na vrchol pyramidy mezi vůněmi. Už jen fakt, že se přes 250 let jedná o výhradního distributora pro královský dvůr je přímo fascinující. Není třeba dlouze rozebírat, že vůně jsou ověnčeny velkým množstvím ocenění z oblasti parfumérského odvětví. Od svého založení se repertoár vůní rychle rozrůstá. Co ale zůstává nezměněno je fakt, že každý parfém je namícháný ručně a z těch nejvzácnějších a nejkvalitnějších ingrediencí z celého světa

Parfémovaná voda Creed Acqua Originale Aberdeen Lavender je oslavou nadčasovosti, svěžesti a klasiky. Jedná se o vůni z řady Acqua Originales. Tato kolekce parfémů je tvořena nejvybranějšími a nejvíce delikátními unisex vůněmi značky, které se ukrývají v jedinečných skleněných flakoncích ve stylu art deco, které vzdávají poctu půvabu a bohatství období do kterého daná vůně spadá.

Záhadné zelené tóny rozmarýnu, absintu, bergamotu a citronu ze Sicílie podléhají aromatickým akordům konejšivé levandule, krémové tuberózy a něžné růže. Dalšími květinami v srdci parfému jsou pak lilie a kosatec. Tato klasická parfémová voda se uzavírá bohatými temnými tóny pačuli, aromatické kůže a vetiveru.

Aromatická vůně, hýřící tóny kapradin, byla vytvořena Olivierem Creedem. Ten zapátral v archivech dříve vytvořených parfémů a nechal se inspirovat složením původní oblíbené vůně britské královny Viktorie. Přepychem a luxusem vonící Aberdeen Lavender je určena pro ženy i muže, především pak pro milovníky klasických vůní s bohatou historií.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: