Creed Acqua Originale Aberdeen Lavender Parfémované vody

Doručíme k vám
v pondělí - 21.10.
K osobnímu odběru
od zítřka - 18.10.

Skladem > 10 ks Nejprodávanější varianta
2 745

Popis produktu

Creed, přímo královská značka na poli haute parfému, komponuje vůně již od roku 1760. Všechno začalo v Londýně obyčejnými koženými rukavičkami, navoněnými první vůní Creed nazvanou Royal English Leather. Zakladatel značky, James Creed, je nechal poslat králi Jiřímu III. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat a Creed se stala hlavním dodavatelem vůní na královský dvůr. Vyráběla parfémy na zakázku pro šlechtu, aristokraty a vysokou společnost. Namátkou jmenujme třeba královnu Viktorii či císařovnu Sissi. V minulém století vůni podlehl i prezident John F. Kennedy, ale také hollywoodská smetánka. Creed mimo jiné v roce 1956 „oblékl“ překrásnou Grace Kelly do vůně vytvořené přímo jí na tělo. Bylo tomu na její svatební den s monackým knížetem. Některým parfémům Creed se přezdívá „vůně prvních dám“. To proto, že mezi nositelkami nalezneme i Jacquelin Kennedy, Lauru Bush či Michelle Obama.

Ne vždy tomu bylo tak jako dnes, že jsou vůně Creed dostupné široké veřejnosti. Psal se rok 1970, kdy Olivier Creed poprvé svolil k prodeji pro všechny, bez privilegií. Creed je značka s rodinnou tradicí. Olfaktorické vzorce se dědí z otce na syna. A tak je ve vedení společnosti dnes již sedmá generace Creedů. Creed patří bez nadsázky na vrchol pyramidy mezi vůněmi. Už jen fakt, že se přes 250 let jedná o výhradního distributora pro královský dvůr je přímo fascinující. Není třeba dlouze rozebírat, že vůně jsou ověnčeny velkým množstvím ocenění z oblasti parfumérského odvětví. Od svého založení se repertoár vůní rychle rozrůstá. Co ale zůstává nezměněno je fakt, že každý parfém je namícháný ručně a z těch nejvzácnějších a nejkvalitnějších ingrediencí z celého světa

Parfémovaná voda Creed Acqua Originale Aberdeen Lavender je oslavou nadčasovosti, svěžesti a klasiky. Jedná se o vůni z řady Acqua Originales. Tato kolekce parfémů je tvořena nejvybranějšími a nejvíce delikátními unisex vůněmi značky, které se ukrývají v jedinečných skleněných flakoncích ve stylu art deco, které vzdávají poctu půvabu a bohatství období do kterého daná vůně spadá.

Záhadné zelené tóny rozmarýnu, absintu, bergamotu a citronu ze Sicílie podléhají aromatickým akordům konejšivé levandule, krémové tuberózy a něžné růže. Dalšími květinami v srdci parfému jsou pak lilie a kosatec. Tato klasická parfémová voda se uzavírá bohatými temnými tóny pačuli, aromatické kůže a vetiveru.

Aromatická vůně, hýřící tóny kapradin, byla vytvořena Olivierem Creedem. Ten zapátral v archivech dříve vytvořených parfémů a nechal se inspirovat složením původní oblíbené vůně britské královny Viktorie. Přepychem a luxusem vonící Aberdeen Lavender je určena pro ženy i muže, především pak pro milovníky klasických vůní s bohatou historií.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Naposledy prohlížené

Doprava:
Platba:
Certifikace: