Collistar Pure Actives Hyaluronic Acid Serum + Hyaluronic Acid Mask Dárková kazeta pleťové sérum 30 ml + pleťová maska Micromagnetic Mask Hyaluronic Acid 1 ks

Popis produktu

Sada Collistar Pure Actives Hyaluronic Acid Duo Kit.

Složení kazety:

Pleťové sérum Pure Actives Hyaluronic Acid 30ml

Koncentrované sérum Collistar Hyaluronic Acid pro bezchybnou pleť. Toto jedinečné sérum obsahuje kyselinu hyaluronovou, která hloubkově hydratuje pleť a uchovává její optimální úroveň vlhkosti. Pleťové sérum Collistar Hyaluronic Acid redukuje výskyt vrásek a jemných linek. Pleť je opět zpevněná a hloubkově hydratovaná během celého dne.

Použití: Aplikujte na čistou pleť.

Pleťová maska Micromagnetic Mask Hyaluronic Acid 1ks

Plátýnková maska, vytvořená inovativní technologií budoucnosti, je doplněna o mikromagnety naplněných kyselinou hyaluronovou. Magnety stimulují mikrocirkulaci v pleti, čímž způsobují lepší prokrvení pokožky a zároveň zrychlují buněčný metabolismus v pleti. Kyselina hyaluronová poskytuje pleti dlouhodobou hydrataci a slouží jako prevence před vznikem vrásek. Maska pomáhá bojovat s tmavými kruhy pod očima a otoky, rozjasňuje pokožku a odstraňuje známky únavy. Vhodné pro všechny typy pleti. S plátýnkovou maskou Pure Actives Micromagnetic Mask Hyaluronic Acid bude Vaše pleť hydratovaná, rozjasněná a mladší na pohled.

Použití: Vyjměte masku z obalu. Odstraňte ochrannou vrstvu. Aplikujte masku tak, aby mikromagnety směrovaly k Vaší pleti. Nechte působit 10 – 15 minut. Během působení vmasírujte zbytek přípravku z rukou na krk a dekolt. Poté masku odstraňte a vmasírujte zbytek přípravku do pleti.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest