Clean Lovegrass Parfémované vody unisex

Předpokládané doručení
zítra - 25.09.
Předpokládané vyzvednutí
od dneška - 24.09.

Popis produktu

Parfémovaná voda Clean Lovegrass z roku 2017 od oblíbené novátorské společnosti Clean je koncipovaná jako unisex vůně – využitelná pro ženy i muže. To znamená, že neobsahuje výrazně femininní ani maskulinní složky. Lovegrass je ideální vůní pro partnery – pokud se tedy oběma zalíbí. A věřte, že Patricia Choux – tvůrkyně parfémované vody Clean Lovegrass – pro to udělala maximum.

Je-li vaším potěšením travička zelená…

Parfém Clean Lovegrass na vás zapůsobí jako procházka svěží orosenou trávou na ranní louce. Obsahuje samé atraktivní složky: citron, klementinku, květ citronovníku, černý pepř, lístky růže, kosatec, květ pomerančovníku, vzácná dřeva, pižmo, labdanum a pačuli. Můžete si ho dopřávat v kterémkoli ročním období, protože vynikne pokaždé jinak – v závislosti na počasí a denní či večerní hodině. Vyznění unisex parfémované vody Clean Lovegrass ovlivňuje také typ pokožky, strava a životní styl.

Ekologické vůně značky Clean

Kosmetická značka Clean má v popředí svého zájmu ekologii. Produkuje takzvané „neparfémované parfémy“ bez alergenů, sulfátů, parabenů, aluminia, propylen glykolu, minerálních olejů, umělých barviv, triklosanu a pudrů. Vůně Clean neobsahují ani složky živočišného původu a netestují se na zvířatech. Rovněž obaly vůní Clean jsou 100% recyklovatelné. Když se rozhodnete pro parfémovanou vodu Clean Lovegrass, budete v neustálém a nefalšovaném spojení s přírodou.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: