Christian Dior Sauvage Parfémovaná voda pro muže 100 ml poškozená krabička

17x

Popis produktu

V roce 2018 přichází Christian Dior s novinkou pro řadu Sauvage, parfémovanou vodou pro muže s přidanými sladce-kořenitými ingrediencemi. Ty představují Sauvage v nové intenzivnější tváři, která je uhlazená, smyslná a hluboce tajemná. Vydejte se s vlky za svitu měsíce na cestu poznání svého pravého já. Luxusní pánská vůně parfémované vody Christian Dior Sauvage vám bude skvělým průvodcem!

Parfémovaná voda Sauvage si zachovala svěže-kořenité tóny originální toaletní vody, kterými jsou mužný bergamot v úvodu vůně či sečuánský pepř v srdci parfému. Nyní však obohaceno o další kořenité esence muškátového oříšku a hvězdičky anýzu. V základu byla k silicím ambroxanu přidána vanilka, která zanechává ve výsledné kompozici sladce sametovou jemnost.

Divoká nespoutanost v parfémované verzi Sauvage získává zcela nový rozměr, který navozuje volání vlčí smečky za jasné noci při úplňku. Její vůně je ideální pro nezkrotného muže, zintenzivní jeho vášně a rozproudí mu krev v žilách. Bude mu věrným druhem během vzrušujícího večera pokaždé, když vyslyší své pudy a bude je bezmyšlenkovitě následovat. Rozmazlujte svoji duši psance s Christian Dior Sauvage, s parfémem, který miluje vaši divokost!

Hodnocení 5.0
  • 92 %zákazníků doporučuje
  • 17hodnocení uživatelů

Recenze 17x


Tereza

Nikdo jí nekupujte, ať s ní nevoní každej druhej :D Dokonalá!

Petr S.

TOP všech TOPů! Prostě boží...

  • Krásná vune
  • Dlouho vydrží

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Naposledy prohlížené

Doprava:
Platba:
Certifikace: