Christian Dior Dior Homme Sport 2012 Toaletní vody pro muže

21x

Popis produktu

Pánská toaletní voda Dior Homme Sport 2012 je osobitá sexy vůně zdůrazňující odvahu a mužnost, která se vyznačuje dlouhodobou výdrží. Díky osvěžujícím citrusovým, dřevitým a kořenitým složkám se hodí převážně pro jarní a letní dny. Toaletku vytvořil parfémář Francois Demachy jako elegantnější verzi vůně Dior Homme Sport 2008, čehož dosáhl využitím květinových složek.

Famózní pánská vůně od Diora

Parfém Dior Homme Sport 2012 otevírají svěží tóny citronu a zázvoru, které v srdci střídají květy kosatce a v základu zelené tóny spolu s cedrovým dřevem. Famózní vůní, kterou prezentoval herec Jude Law na Francouzské riviéře, nyní můžete podpořit i vaše „umění žít“. Prokáže skvělou službu všem moderním dobrodruhům, kteří vyrazí na Azurové pobřeží nebo kdekoli jinde. Je však i pohotovou zásobárnou nové energie pro běžné všední dny, kdy s ní zazáříte v kanceláři i ve volném čase. „Jemná a zároveň mužná, je zvláštně fresh, každý se nad ní pozastaví,“ napsal jeden z uživatelů do recenze Dior Homme Sport 2012 pánské toaletní vody.

Nadčasové vůně značky Dior

Francouzská značka Dior, kterou založil v roce 1946 proslulý návrhář Christian Dior, symbolizuje luxus a svébytnost. Produkuje exkluzivní módu, doplňky, obuv, hodinky, šperky, kosmetiku a parfémy. V současnosti je na trhu už dlouhá řada nadčasových vůní značky Dior, mezi nimiž se skví i pánská toaletní voda Christian Dior Dior Homme Sport 2012.

Hodnocení 4.2

(hodnoceno 21x)

  • 95 %zákazníků doporučuje
  • 19xrecenze zákazníků

Recenze 19x


krásná pánská vůně, kupuji každý rok

Tereza

Velmi příjemná vůně, jemná a čistá. Koupila jsem manželovi, je moc spokojený.

Markéta

Hodně citronová vhodná na léto, přijde mi klidně i unisex.

Pavel

Musím se z odstupem času trochu poopravit, není to tak hrozné jak se mi ze začátku zdálo. Je v ní něco zajímavého. Cítím tam tu rtěnku, mám ji rád. Sport v názvu je zavádějící. Mít ji ale nemusím oproti Homme, Intense a Parfum, ty jsem si musel pořídit :-)

Pavel

Sportovně na mne určitě nepůsobí. Příslušnost k řadě Homme žádná. Oproti Homme, Intense a Parfum slabota.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: