Chloé Mini Set

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Chloé Mini Set

Sáhněte po Chloé Mini Setu – elegantních parfémech, s nimiž směle vstoupíte do francouzské pohádky a budete velmi šik! Rovněž vám pomohou vyřešit rébus, jakou maličkost na úrovni věnovat ženě ve vaší blízkosti, když se blíží svátek, narozeniny, Vánoce či Valentýn…

Chloé Mini Set: miniaturní vůně slavné značky Chloé

Parfémový set Chloé reprezentuje romantickou, luxusní značku Chloé, založenou roku 1952 v Paříži. Kromě vyhlášených parfémů je na světových trzích i kosmetika, nadčasové oděvy, sluneční brýle nebo kabelky značky Chloé. Její svěží bohémský duch oslovil i celebrity jako Grace Kelly, Brigitte Bardot či Natalii Portman. Díky nabídce několika dárkových parfémů Chloé snadno vyzkoušíte jednotlivé vonné kompozice, které si pak můžete dopřát ve větším flakonu. Miniatury jsou výtečné i do kabelky – včetně společenského psaníčka.

Jaké parfémy ukrývá Chloé Mini Set?

Značka průběžně uvádí mini sety s různým složením. Klasikou je zábavná i smyslná parfémovaná voda Chloé s něžnými akordy květin i šťavnatého ovoce, v níž hraje prim růže, pivoňka a liči. Přímo přílivem sebevědomí pro optimistické jarní a letní dny je toaletní voda L'Eau de Chloé. Aroma toaletní vody pro ženy Chloé Roses de Chloé oslavuje damašskou růži. Název parfémované vody Chloé Love Story mluví sám za sebe. Dobrodružně založené dívky a ženy uchvátí parfémovaná voda Chloé Nomade, kterou ovládá větvičník, mirabelka a frézie. Nejmodernější vonná díla zastupují veganské parfémované vody Chloé Naturelle či Chloé Nomade Naturelle. V jejich 100% naturálním složení se vyjímají eticky získané vonné ingredience a přírodní alkohol.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest