Chanel Allure Homme Vody po holení pro muže

Popis produktu

Chanel Allure Homme je pikantní a vášnivý souzvuk vůní nabitý energií. Allure Homme je esencí mužnosti. U mužů je vše otázkou smyslnosti a svěžesti. Chanel Allure Homme je první lehkou a přitom dlouhotrvající vůní, která je současně dynamická i hravá. Poprvé se objevuje čerstvá, jiskřící a přirozená vůně, jež byla vytvořena z pečlivě vybraných, přírodních složek typických pro muže.

V roce 1999 se tento parfém od Chanel stal nejlepší pánskou vůní.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.4

(hodnoceno 8x)

  • 89 % zákazníků doporučuje
  • 6x recenze zákazníků

Recenze 6x


Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Krásná, elegantní vůně. Dlouhá výdrž. Manžel používá mnoho let a nechce měnit ani on, ani já. Prostě k němu patří.

Recenze nakupujícího - Heureka.cz

  • Manžel ji spolu s toaletní vodou používá již dlouho a nechce změnu. Vůně decentní, nevtíravá, přesto velmi osobitá a luxusní. Všichni ji chválí. Výdrž je dlouhá a konstantní.
Honza
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Laska na prvni pohled. Ale jak rychle prisla, rychle odesla. Hodne agresivni vune, ke konci nadherna, podle me se rychle prevoni, ale patri mezi TOP vune.

Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Co dodat, poprvé jsem vyzkoušel Chanel, dlouho dobu jsem odolával. Vyzkoušel jsem od Armaniho jeho Gio vodu po holení a myslel jsem, že už mě žádná jiná nedostane. Chanel raketově vystoupala v mých sympatiích. A jestli někdo kouká na cenu, tak přestaňte kupovat ty laciné šmejdy typu Adidas atd. Protože u kvalitních vůní jako je tato, Vám stačí fakt troška a drží celý den. A investice se Vám brzo vrátí. Kluci, buďte už chlapama (:

  • Velmi kvalitní vůně, na první pohled působí sladce, ale po chvílce začne provokovat svou jedinečností.
Jarda
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Zpravidla si vůně vybírám na "blind" a nebyla výjimkou ani tahle. Voda po holení má super vůni, takovou nenásilnou, avšak trochu dráždivou a to se mi na ní líbí. Doteď jsem měl od Armaniho GIO a myslel jsem, že už mi jí žádná jiná vůně nepřekoná, zmílil jsem se :) Takže pět hvězd je málo :))

Recenze nakupujícího - Heureka.cz

skvělá vůně

  • pro mě skvělá cena a také málo kdo jej používá:)
Recenze nakupujícího - Heureka.cz

slabé

  • slabé

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest