Cartier Le Baiser du Dragon Toaletní voda pro ženy 50 ml

4x

Popis produktu

Le Baiser du Dragon je výrazná, elegantní vůně. Elegantně oblečená dáma doplní Le Baiser du Dragon nejen večerní šaty či kostým, ale i něco uvolněnějšího. Je to vůně výrazná, ale ne ukřičená, zralá, ale ne staromódní. Parfém Cartier Le Baiser du Dragon je mix tónů, který obsahuje pačuli, benzoin, vetiver, růži, cedr, kosatec, gardénii. Amaretto dodá mandlovou notu, gardénie s růží zastupují omamné květiny, cedr s kosatcem to zahalí sametovým závojem a benzoin přislazuje mléčně vanilkovým dojmem.

Hodnocení 4.8
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 4hodnocení uživatelů

Recenze 4x


Adéla Bartlová

Začátek byl kupodivu výrazně chyprový a posléze skoro komplet zmizel. Le Baiser není typicky ostrá chypre vůně, bere si z této kategorie jen základ (a to ještě částečně) a na něm staví něco úplně jiného. Zvláštní harmonii z mnoha složek, z nichž ani jedna vlastně výrazně nevyniká, respektive slévají se do sebe a tu a tam, podle podmínek, některá vykoukne o něco víc. Vůni proto bude dost těžké popsat tak, abyste si ji skutečně mohli představit - nejlepší bude ji někde vyzkoušet. Každopádně jde o vůni výraznější, zralou, elegantní, ne sice přímo těžkou, určitě však ne pro každého. Nejspíš si k ní představíte nějakou elegantně oblečenou dámu, podle mě ovšem doplní nejen večerní šaty či kostým, ale i něco uvolněnějšího. Je to vůně, ve které se, pokud vám padne do noty, budete cítit dobře za všech okolností; je elegantní, ale ne upjatá, výrazná, avšak ne ukřičená, zralá, ale ne staromódně vyčpělá.
Z uvedených složek jsem cítila pačuli, benzoin, vetiver, růži, cedr, kosatec, gardénii a mandle (amaretto), všechno pěkně dohromady. Pačuli s vetiverem obstarávají chypre podtón, amaretto gurmánskou mandlovou notu, gardénie s růží zastupují syté, omamné květiny, cedr s kosatcem to celé halí sametovým závojem a benzoin přislazuje mléčně vanilkovým dojmem (podobným jako v Sensi).

„Ada pro pro Elnino.cz“

Celkové hodnocení
Dana

Nádherná už od prvního přivonění, čistě mýdlová, jemným nádechem dřeva na konci oplývající, ale není staromódní, prostě má opravdu šmrnc. Všechny složky jsou v ní rozpoznatelné, není pro ty, co rády květiny, pro mne je spíše do zimy -bude to asi tím amarettem, mandlemi a ambrou .-)). Opravdu dokonale luxusní, určitě není pro náctileté.

prokera

Vůbec mi nepřijde pro starší - vidím jí naopak jako dobrou volbu spíše na mladší atraktivní ženě. Výrazná, nádherná, rozhodně upoutá! Na mě sladce dřevitá, nikoliv obtěžující.

Blanka Lux

Myslím že takhle nějak voní droga. V tom nejlepším slova smyslu. Je po aplikaci děsivě čpavá,ale to se do tří minut změní a je z luxuní,trochu svěží trochu dřevitá vůně,která zvedne tepovou frenkvenci. Na mě je něžná, jako vzpomínka,která se dere na povrch. zkuste vzorek. A flakon se mi taky líbí, v podstatě vůni přesně vystihuje. Myslím že jsem po očichání cca 250 vzorků vůní našla svojí "signature" vůni

Stella

Pro milovnice jasmínu, pivoněk, růží a fialek to rozhodně není. Ani ji nezkoušejte. Je dřevitě amaretová, oříšková, suchá a nevšední, výdrž dobrá.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: