Cartier La Panthère Edition Soir Parfémované vody pro ženy

2x

Popis produktu

V září roku 2016 se představila parfémovaná voda pro ženy La Panthere Edition Soir slavné francouzské značky Cartier. Vůně vám zprostředkuje vizi luxusu, hvězdné noci a zlatého třpytu v opozici s černočernou oblohou. Vůně přináší dávku ženskosti a je určena pro nezávislou a divokou ženu. Podtrhněte svůj šarm s pomocí parfémované vody Cartier La Panthere Edition Soir.

Luxusní vůně pro ženy

Silný charakter parfémované vody pro ženy La Panthere Edition Soir navozuje eleganci a propojení klasiky s moderním podáním. Živočišnou květinovou kompozici podepsal parfumér Mathilde Lautrent, který v srdci vůně využívá tóny květin, které jsou v kontrastu s intenzivními živočišnými akordy v základu vůně. „Všechny ženy v sobě ukrývají šelmu, stejně tak jako každá květina v sobě skrývá živočišnou povahu.“ Mathilde Laurent. Flakonek parfémované vody se nese ve stylu kolekce vůní La Panthere. Do tlustého skla je zasazena hlava pantera s ostrými rysy, která napovídá, že se jedná o vůni, která ve vás dokáže probudit vaši nejsmyslnější stránku. Zahalte se vůní, která je stejně okouzlující jako hvězdná noc, zamilujte si parfémovanou vodu Cartier La Panthere Edition Soir.

Hodnocení 4.0
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 2hodnocení uživatelů

Recenze 2x


Vůni jsem vybrala dle popisu složení, je jemná, příjemně nasládlá, hřejivá. Z řady Cartier La Panthere, se mi líbí nejvíce. Jsem trochu zklamána výdrží vůně. Musí se několikrát denně obnovovat. Skleněný flakon je však nádherný.

Drahomíra Kalinová

Žena má být ženou. Tento parfém jí dodá pocit ženskosti a smyslnosti.

  • Úžasná, dlouhotrvající vůně, dodává pohodu duše, smyslnost, není vlezlá. Na textilu vydrží až týdny.

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: