Cartier Baiser Fou Parfémované vody pro ženy

Popis produktu

Parfémovaná voda Cartier Baiser Fou je určena pro odvážné, svobodomyslné a vášnivé ženy. Zakládá se na intenzivní vůni orchideje, maliny, bílé čokolády a vanilky. Lákavý elixír, který vynikne při denních i večerních příležitostech, ukrývá stylový flakon se zlatým uzávěrem ozdobeným rubínem. Vůně Baiser Fou z roku 2017 náleží k smyslným parfémům inspirovaným polibky, které slavný módní dům Cartier vytváří od roku 2011.

Provokující sexy vůně od ikonické značky

Parfém Cartier Baiser Fou je lahodnou kompozicí připomínající vůni rtěnky. Souhra jeho květinových, ovocných a gurmánských tónů rafinovaně podporuje ženskou eleganci a svůdnost. Díky intenzitě parfémované vody se z vůně Cartier Baiser Fou můžete těšit od rána do večera. Nebojte se provokovat a být středem mužské pozornosti – parfém Cartier Baiser Fou bude vaším věrným spojencem.

Parfémy Cartier – voňavé klenoty

S parfémem od vyhlášeného klenotnického domu Cartier si pořídíte zároveň voňavý klenot. Francouzská značka s tradicí od roku 1847 dodává své skvostné šperky, hodinky, parfémy a další luxusní zboží i slavným osobnostem a královským rodinám. Mathilde Laurent, dvorní parfémářka značky Cartier, připravuje pro netrpělivé klienty stále nová překvapení. Dopřejte si i vy jedinečný smyslový zážitek, který vám poskytne parfémovaná voda Cartier Baiser Fou.

Alternativy produktu Alternativy Cartier Baiser Fou

Líbí se vám vůně Cartier Baiser Fou? Vyzkoušejte také zde uvedené vůně, které jsou vůni Cartier Baiser Fou velmi podobné a mohly by se vám také líbit.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: