Získejte dárek k nákupu produktů značek L´Oréal Paris, Mixa, Garnier a Maybelline

By Kilian The Smokers Dark Lord Parfémované vody pro muže

Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Parfémovaná voda By Kilian The Smokers Dark Lord je luxusní pánská vůně z roku 2018, kterou sestavil věhlasný parfémář Alberto Morillas. Obsahuje syté maskulinní tóny a připomíná dandy styl bojující proti zkostnatělé morálce viktoriánské Anglie. Jak říkal jeho známý představitel Oscar Wilde: „Můj vkus je velmi prostý. Spokojím se vždycky s tím nejlepším!“ A pro nekompromisní gentlemany 21. století je tím nejlepším právě parfémovaná voda The Smokers Dark Lord.

Vůně kůže, vetiveru a rumu

Pánský parfém By Kilian The Smokers Dark Lord na vás nejdříve dýchne akordy bergamotu, černého a sečuánského pepře. Jeho srdce naplňuje omamná vůně rumu, jasmínu a jehličnanů. Základu vládne kůže a vetiver v doprovodu cedru, pačuli a cypriolového oleje.

Pocta tradičnímu parfémářství

Kilian Hennessy, vnuk světoznámého výrobce koňaků Hennessy, v dětství často navštěvoval rodinné koňakové sklepy. Po letech, když vytvořil luxusní parfémovou značku By Kilian, na tamní výpary vzpomínal a začleňoval je do svých kompozic. „Chci parfémářství vrátit jeho dávnou slávu návratem k tradičním postupům uplatňovaným na přelomu 19. a 20. století,“ uvedl Kilian Hennessy. „Zároveň chci svým parfémům vtisknout i kouzlo moderní doby a ekologický přístup, proto se jejich flakony dají plnit opakovaně.“ Společnost By Kilian vznikla roku 2007 a za pouhé desetiletí už nabízela rozsáhlé série naprosto originálních vůní.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: