By Kilian The Smokers Dark Lord Parfémované vody pro muže

Plnitelný

          
Skladem 1 až 3 ks   |  (ID: )
4 219
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfémovaná voda By Kilian The Smokers Dark Lord je luxusní pánská vůně z roku 2018, kterou sestavil věhlasný parfémář Alberto Morillas. Obsahuje syté maskulinní tóny a připomíná dandy styl bojující proti zkostnatělé morálce viktoriánské Anglie. Jak říkal jeho známý představitel Oscar Wilde: „Můj vkus je velmi prostý. Spokojím se vždycky s tím nejlepším!“ A pro nekompromisní gentlemany 21. století je tím nejlepším právě parfémovaná voda The Smokers Dark Lord.

Vůně kůže, vetiveru a rumu

Pánský parfém By Kilian The Smokers Dark Lord na vás nejdříve dýchne akordy bergamotu, černého a sečuánského pepře. Jeho srdce naplňuje omamná vůně rumu, jasmínu a jehličnanů. Základu vládne kůže a vetiver v doprovodu cedru, pačuli a cypriolového oleje.

Pocta tradičnímu parfémářství

Kilian Hennessy, vnuk světoznámého výrobce koňaků Hennessy, v dětství často navštěvoval rodinné koňakové sklepy. Po letech, když vytvořil luxusní parfémovou značku By Kilian, na tamní výpary vzpomínal a začleňoval je do svých kompozic. „Chci parfémářství vrátit jeho dávnou slávu návratem k tradičním postupům uplatňovaným na přelomu 19. a 20. století,“ uvedl Kilian Hennessy. „Zároveň chci svým parfémům vtisknout i kouzlo moderní doby a ekologický přístup, proto se jejich flakony dají plnit opakovaně.“ Společnost By Kilian vznikla roku 2007 a za pouhé desetiletí už nabízela rozsáhlé série naprosto originálních vůní.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest