Získejte slevu 25 % na značku Max Factor!

By Kilian The Cellars Black Phantom Parfémované vody unisex

Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Parfémovaná voda By Kilian The Cellars Black Phantom je luxusní gurmánská vůně pro muže i ženy, ideální k zimním společenským příležitostem. Pro originální francouzskou značku By Kilian ji v roce 2017 vytvořila zkušená parfémářka Sidonie Lancesseur. Inspirovala se při tom dobrodružnými pirátskými výpravami za poklady, nebezpečnými mořskými nástrahami i sladkým vykoupením. Úspěšně zachytila trend gurmánských vůní, které dokážou okamžitě rozzářit i nejčernější dny.

Karamelově-čokoládový sen

Exkluzivní unisex parfém By Kilian The Cellars Black Phantom ovládají tóny karamelu, hořké čokolády, rumu a kávy. Výrazná je v něm i cukrová třtina spolu s mandlemi, santalové dřevo a květina otočník s mandlově-vanilkovou vůní. Vůně Black Phantom vás přenese do exotických krajin, do orientální pohádky, v níž se může přihodit opravdu cokoli. Neváhejte a podpořte svůj šarm výjimečnou parfémovanou vodou, kterou můžete sdílet se svou láskou.

Filozofie autorky kompozice

Parfémářka Sidonie Lancesseur se o svět vůní zajímá již od svých 12 let. Kdyby to šlo, ráda by vytvořila vůni ve spolupráci se Sigmundem Freudem – aby se lidé pod jejím vlivem měli touhu přiznat ke svým slabostem… Miluje vůni svých dětí, ale také knížek, aroma kouře vycházejícího z komína, krajiny se zvlhlou zemí za soumraku a vůni větru uprostřed oceánu. Pro lepší vnímání parfémů doporučuje udělat si na ně dostatek času.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: