By Kilian The Cellars Black Phantom Parfémované vody

Plnitelný

          
Skladem 1 až 3 ks   |  (ID: )
3 379
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfémovaná voda By Kilian The Cellars Black Phantom je luxusní gurmánská vůně pro muže i ženy, ideální k zimním společenským příležitostem. Pro originální francouzskou značku By Kilian ji v roce 2017 vytvořila zkušená parfémářka Sidonie Lancesseur. Inspirovala se při tom dobrodružnými pirátskými výpravami za poklady, nebezpečnými mořskými nástrahami i sladkým vykoupením. Úspěšně zachytila trend gurmánských vůní, které dokážou okamžitě rozzářit i nejčernější dny.

Karamelově-čokoládový sen

Exkluzivní unisex parfém By Kilian The Cellars Black Phantom ovládají tóny karamelu, hořké čokolády, rumu a kávy. Výrazná je v něm i cukrová třtina spolu s mandlemi, santalové dřevo a květina otočník s mandlově-vanilkovou vůní. Vůně Black Phantom vás přenese do exotických krajin, do orientální pohádky, v níž se může přihodit opravdu cokoli. Neváhejte a podpořte svůj šarm výjimečnou parfémovanou vodou, kterou můžete sdílet se svou láskou.

Filozofie autorky kompozice

Parfémářka Sidonie Lancesseur se o svět vůní zajímá již od svých 12 let. Kdyby to šlo, ráda by vytvořila vůni ve spolupráci se Sigmundem Freudem – aby se lidé pod jejím vlivem měli touhu přiznat ke svým slabostem… Miluje vůni svých dětí, ale také knížek, aroma kouře vycházejícího z komína, krajiny se zvlhlou zemí za soumraku a vůni větru uprostřed oceánu. Pro lepší vnímání parfémů doporučuje udělat si na ně dostatek času.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest