Bvlgari Pour Femme Toaletní voda pro ženy 100 ml tester Tester parfému má identické složení jako parfém v běžném provedení a slouží k testování a odzkoušení vůně. Jedinými a podstatnými odlišujícími rozdíly jsou: Cena - Ve většině případů nižší. Vůně - Je identická jako standardní parfém. Balení - Je provedeno u většiny v kartónových, v barevně nezdobených krabičkách, někdy může být i bez krabičky. Flakón- Je shodný se standardním provedením, ale může být i odlišný, např. velikostí, zobrazením některých prvků, u některých není dodávána vrchní krytka rozprašovače. Testery parfémů nejsou určeny k osobní spotřebě, ale pouze pro prodej za účelem zkoušení vůně při prodeji parfémů v provozovnách kupujících - viz obchodní podmínky.

10x

Popis produktu

Sama podstata ženství se ukrývá za elegantním flakonkem vůně toaletní vody pro ženy Bvlgari Pour Femme. Klasická vůně z roku 1994, která se v roce 2006 dočkala novějšího designu flakonku, vás ozdobí stejně jako nejdrahocennější šperk. Tváří vůně, která ztělesňuje krásu a půvab žen, se stala světoznámá modelka Kate Moss.

Jemná květinová vůně

Pokud vyhledáváte romantické květinové vůně, toaletní vodu Bvlgari Pour Femme, která je až po okraj naplněna vůní těch nejkrásnějších květin, si zamilujete s jediným přivoněním. Vůně je zahájena dechberoucí mimózou, něžnou růží, fialkou a jasmínem. Na vlně květin pokračuje také samotné srdce vůně, v závěru se rozeznívá smyslné aroma pižma, vůně kosatce a vůně vetiveru. Nechte se unést vůní toaletní vody Bvlgari Pour Femme, která vás zcela pohltí.

Hodnocení 4.1
  • 90 %zákazníků doporučuje
  • 10hodnocení uživatelů

Recenze 10x


ilona

  • Jsou to moje oblíbené vůně...

  • klasická kvalitní vůně
Dana

  • používám už dlouho, jsem naprosto spokojená
Dana

Pět hvězd vůni, je naprosto úžasná!!! Pět hvězd ELNINU za její dokonalost a profesionalitu!!!

Lili

..jsem z ní trošku zklamaná...asi jsem čekala víc, je na mě dost slabá, moc na mě nedrží a docela brzy se mi "ovoněla", prostě mi přijde dost tuctová a to je mi u Bvlgari docela líto...prostě taková obyč


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: