Bvlgari Petits et Mamans Toaletní vody

40x
Hodnocení 3.4
  • 68 %zákazníků doporučuje
  • 40hodnocení uživatelů

Recenze 40x


Adéla Bartlová

Účelem této vůně je být "miminkovská". To se rozhodně podařilo, byť pouze ze začátku - voní prakticky přesně jako dětský pudr (takový ten z modré nádobky, kterým nás matky zasypávaly, když jsme byli malí). Po nějaké době (cca po hodině) se do vůně pudru začne vkrádat nejprve příjemný sladký tón, asi jako kdybyste do nádobky přihodili kousek teplé cukrové vaty. Když však zmizí srdce parfému (cca po 3 hodinách), zůstane už jen ta sladká vůně, a přestože jemná vůně dětského pudru asi není protivná nikomu, o sladkých tónech se to říct nedá. Nejde ovšem o obvyklé "sladké" tóny z jiných vůní, ale o poctivý teplý cukr - jako když jíte cukrovou vatu, projdete kolem stánku s oříšky praženými v cukru, nebo kolem stánku se sladkým popcornem. Někde najdete ve složení uvedený heřmánek, ale Bvlgari na svém webu heřmánek vůbec neuvádí a ve vůni jsem ho rozhodně necítila.

 

„Ada pro pro Elnino.cz“

Celkové hodnocení
dana

používala jsem ji velmi ráda úchvatná zklidnující čistá moc ráda vzpomínám a klidně bych si ji objednala znovu

Jana

Měl to být původně dárek pro malou neteř, ale po vyzkoušení mnou a mojí dcerou jsme si jí ponechaly a užíváme si její krásné vůně.

  • Krásná a velmi jemná vůně. Vydrží celý den.
  • Nic.
Zdenka

Já se teda té vůně musím zastat,přesně takhle jsem si ji představovala,když jsem si objednávala vzorek. Je jemná a příjemná,pro novopečené maminky a jejich malé ratolesti jako dělaná.Také především pro tuto kategorii je tato vůně určená,tak nechápu např.předešlý komentář,tato toaletka je určena pro jiné příležitosti,než je obchodní jednání či rande...To napovídá už vzhled balení,ne?;-)

Hanka

Veliké zklamání. Voní mi synteticky, výdrž téměř nulová. Taková umělá čistota. Vonět se s ní třeba na obchodní jednání nebo na rande, musela bych se cítit směšně. Voní to jak dětské čistící ubrousky, a která sebevědomá žena by chtěla vonět jak ubrousek na mimina.

macinka

Tuto vůni jsem si objadnala naslepo, jen dle popisu,složení a hodnocení a jsem maximálně spokojená. Nejsem sice příznivcem sladších vůní ale tato je jiná, přesně jak si přečtete v popisu, pudrová, nevtíravá, mateřská. Sice bych ji nezařadila mezi vyloženě letní vůně ale zbývá ještě 9 dalších měsíců, kdy se dá nosit. Každopádně na to, že to byl kup naslepo jsem příjemně překvapená.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: