Bvlgari Man In Black

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Bvlgari Man In Black

Hledáte vonný doplněk, který podpoří vaše sebevědomí i vzplanutí vášně? Vulkánem, římským bohem ohně a patronem kovářů se inspiruje pánská parfémová a kosmetická řada Bvlgari Man In Black. Využívá ale i vonné složky ze sluncem zalité krajiny italského Středomoří. Od roku 2014, kdy vstoupila na trh, se těší neustálému zájmu. A není divu – zanechává opravdu silnou stopu.

Bvlgari Man In Black: tabák propojený s kořením a kůží

V parfémované vodě Bvlgari Man In Black se snoubí směs exotického koření, tabák, rum, kosatec, kůže, tuberóza, tonkové boby, guajakové dřevo a pryskyřice benzoe. Vše dohromady tvoří neodolatelnou směs pro podporu mužské síly a smyslnosti. Autorem vonné kompozice je slavný parfémář Alberto Morillas, který ji sestavil na oslavu 130 let trvání značky Bvlgari, založené roku 1884 v Římě.

Dárek v podobě Bvlgari Man In Black? Skutečně na úrovni

K parfémované vodě Bvlgari Man In Black, dostupné v několika velikostech, se vyrábí množství doprovodné kosmetiky: sprchový gel, krém na holení, balzám po holení… Na trh přicházejí i atraktivní dárkové kazety s různými kombinacemi produktů z řady Bvlgari Man In Black. Některé obsahují i praktické pánské kosmetické tašky. O dárkové kazety značky Bvlgari je velký zájem, proto v případě naskladnění neváhejte a sáhněte po nich. Získáte dárek na úrovni – nehasnoucí hvězdu od uznávané šperkařské a parfémové značky Bvlgari.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest