Bvlgari Man Black Orient Parfém pro muže 60 ml

2x

Popis produktu

Parfém Bvlgari Man Black Orient je sytá kořeněná kompozice pro elegantního muže, vhodná především na večer a speciální příležitosti. Vysoce koncentrované vůni vládne afrodiziakální aroma kůže a oudu neboli agarového dřeva. Kompozici Man Black Orient sestavil roku 2016 slavný parfémář Alberto Morillas. Spolu s ní vyvinul i toaletní vodu Man Black Cologne. Obě vůně jsou součástí oblíbené kolekce Bvlgari Man.

Pánský parfém s orientální vůní

Pikantní parfém Man Black Orient startuje dotekem bergamotu obohaceného kapkou rumu. Květinové srdce kombinuje tóny smyslné taifské růže a intenzivní tuberózy. Originální kompozici uzavírají vůně vzácného agarového dřeva a kůže. Vyzkoušejte orientální vůni Man Black Orient a těšte se ze zájmu žen, který zaručeně vyvoláte.

Hlavní typy pánských parfémů

Do nedávna vybíraly i pánské parfémy hlavně ženy. V současnosti už ale výrazně přibývá mužů, kteří si pořizují vůně podle svého typu či budoucího využití sami: Citrusové – osvěžující z citrusů a zelených lístků, oslovující především mladší muže. Květinové – s dřevitými a kořeněnými akordy, určené pro galantní romantiky. Sportovní – založené na levanduli, bazalce, mátě a podobně, vyhovující aktivním sportovcům. Elegantní – silnější kořeněné, pro obyvatele měst, kteří se večer věnují společenskému vyžití. Právě do této kategorie patří i parfém Man Black Orient od proslulé italské šperkařské značky Bvlgari.

Hodnocení 3.3

(hodnoceno 2x)

  • 33 % zákazníků doporučuje
  • 2x recenze zákazníků

Recenze 2x


F. D.

Jasný, dobrá cena

  • Za ty peníze dobrý
Jiří

Pro mne již nikdy tento konkrétní parfém

  • Nic moc.
  • Vzhledem k tomu, že se jedná o PARFÉM BVLGARI, čekal jsem podstatně víc!
  • Krátká výdrž, voňavka z tržnice vydrží déle!
  • Tento parfém je pro mne opravdu zklamání, ale jak se říká, tisíc lidí, tisíc názorů.

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: