Britney Spears Maui Fantasy Toaletní vody pro ženy

7x
Předpokládané doručení
v úterý - 22.09.
Předpokládané vyzvednutí
od pondělí - 21.09.

Popis produktu

Udělejte si hezký den ještě hezčí! Svěží květinově-ovocnou vůní a tyrkysovým flakonkem vám ho rozzáří toaletní voda Britney Spears Maui Fantasy z roku 2016. Popová hvězda Britney Spears ji uvedla jako své 19. vonné dílo, 13. v řadě Fantasy. Dle recenzí je Maui Fantasy flirtující, veselá, optimistická, jiskřivá a mladistvá toaletní voda. Působí mírně nasládle, avšak nevtíravě, originálně, a vyniká dlouhou trvanlivostí. Obohaťte jí také vaši sbírku letních vonných doplňků!

Čím vás potěší dámský parfém Britney Spears Maui Fantasy?

  • v úvodu marakuja, růžový grapefruit a rostlina strelície,
  • v srdci brambořík, květ pomerančovníku, ibišek a květ tiaré,
  • v základu vanilka, pižmo, bílé dřevo, kokos a bílá ambra.

Vůně inspirovaná Havajským ostrovem Maui – místem štěstí a relaxace

„Kdykoli si můžu odpočinout a strávit čas se svou rodinou, uprchneme na Havaj,“ přiblížila Britney Spears. „Maui je jedním z mých oblíbených ostrovů. Chtěla jsem vytvořit vůni, která mi připomene jeho úžasnou atmosféru, oceán a krásné květiny všude okolo. Pokaždé, když cítím Maui Fantasy, přivede mě zpátky na toto místo plné štěstí a relaxace.“ Víte, že dle legendy byl Maui polobůh, který vyzdvihl Havajské ostrovy ze dna oceánu? Údajně chytil slunce a to mu přislíbilo mnoho slunečních dnů pro obyvatele ostrova. Maui je druhý největší z osmi hlavních Havajských ostrovů, má rozlohu 1883 km² a zhruba 150 000 obyvatel.

Hodnocení 4.6

(hodnoceno 7x)

  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 6xrecenze zákazníků

Recenze 6x


Opět vydařená vůně od Britney kdo má rád sladší vůně tak je právě pro vás.

Dita

Vůně vzdáleně připomíná Miami Glow od JLo, ale tento parfém je výrazně sladší, ačkoli i svěžejší. Díky sladkosti má také lepší výdrž. Miami Glow je spíš svůdná a večerní, Maui Fantasy je spíše flirtující, veselá a mladistvá. Nositelná celoročně kromě snad parných dní, pro všechny věkové kategorie, kterým nevadí sladší ovocné vůně, kokos není příliš patrný. Vzhledem k ceně velmi dobrá koupě, jedna z nejlepších Fantasy.

  • - jiskřivá, optimistická vůně
  • - slušná výdrž
  • - začátek lehce podobný Miami Glow od JLo (ale vůně nejsou identické)
  • - flakonek
Veronica

Koupí jsem si nebyla až tak jistá, protože tu více lidí psalo, že cítí jen kokos a kokos, ale musím říci, že mě vůně mile překvapila. Vůně mi přijde dosti oproti jiným fantasy vyzrálá! Žádný kokos necítím :-) je to bombička

Ivana

Je to krásná vůně, lehká sladká a docela slušná výdrž. Za ty peníze.....Doporučuji!

Envena

Dnes přišla a je jiná než ostatní Fantasy..je krásná...příjemná,nevtíravá a je cítit hodně kokos...zamilovala jsem se do ní. :-)


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: