Boucheron Place Vendôme Toaletní voda pro ženy 50 ml

27x

Popis produktu

Toaletní voda Boucheron Place Vendome je ryze ženská květinovo-dřevitá vůně, do níž parfémáři Olivier Cresp a Nathalie Lorson vtělili drahokamy, slunce a eleganci Paříže – města zamilovaných. Nazývá se podle adresy Place Vendôme 26, kde Frédéric Boucheron otevřel roku 1893 své první klenotnictví. Elegantní smyslná vůně stvořená pro moderní svobodomyslné ženy vstoupila na světové trhy roku 2013.

Náruč květin plná emocí

Parfém Boucheron Place Vendome otevírají osvěžující tóny citrusového plodu yuzu a růžové pivoňky, k nimž se přidává vonokvětka, kosatec, jasmín, růže, bílé pižmo a cedrové dřevo. Květinovou kompozicí plnou emocí, kterou vám přináší toaletní voda Boucheron Place Vendome, se můžete těšit celoročně a při jakýchkoli příležitostech. Vynikne zejména přes den, ale ve vyšší koncentraci také večer.

Tradice značky Boucheron

Slavná francouzská šperkařská firma Boucheron, která dnes vyrábí také výjimečné parfémy pro ženy i muže, se pyšní tradicí již od roku 1858. „Smyslem našeho bytí je vytvářet emoce,“ uvedl kdysi Frédéric Boucheron. Zkušenosti z výroby klenotů se odrážejí i na flakonech parfémů Boucheron ve tvarech perel, prstenů nebo drahých kamenů. Také dámská toaletní voda Boucheron Place Vendome je parfémem a zároveň šperkem – dostupným luxusem pro každý den.

Hodnocení 4.3
  • 94 %zákazníků doporučuje
  • 27hodnocení uživatelů

Recenze 27x


Není to můj šálek kávy, ale pro jinou ženu třeba ano.

  • Příjemná vůně

Příjemná vůně a vůbec nevadí, že později voní trochu "sladce". Mám raději vůně více citrusové. Koupila jsem odstřik na zkoušku, ten určitě využiji.

  • Tento produkt,jsem si vybrala ze zvědavosti a vyzkoušení vůně.Spokojenost

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: