Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Bath & Body Works

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Bath & Body Works

Toužíte-li v kosmetice po přirozenosti a jemnosti, jistě vás zaujme respektovaná mezinárodní společnost Bath & Body Works, která chce svými vůněmi dělat svět šťastnější. Ve své tvorbě čerpá z osvědčených lázeňských procedur a bohatství přírodních složek. Láká třeba svěžím, v noci kvetoucím jasmínem, fialkou, pivoňkou, relaxační levandulí, třešní, kokosovým ořechem, santalem, vanilkou, jemným pižmem… V sortimentu má už stovky vonných směsí, z nichž si určitě vyberete!

Bath & Body Works: Wellness kosmetická značka

Původem americká značka Bath & Body Works se zrodila z firmy L Brands založené roku 1969. V roce 2021 se stala samostatnou veřejnou společností. Její kosmetické série jsou lákavé svým wellness pojetím i provedením – ozdobí každý toaletní stolek či koupelnu. Pro společnost Bath & Body Works není ráj lokalita, ale stav mysli. Vytváří svou vonnou kosmetiku tak, aby se uživatelé pomyslně přenesli do své osobní oázy, v níž načerpají sílu a inspiraci do dalšího života. Populárními produkty značky jsou tělové spreje, jimiž se můžete mnohokrát za den navonět a osvěžit od hlavy až k patám. Jejich delikátní vůně zůstanou ve vaší osobní rovině, ale i tak se stanou zdrojem komplimentů.

Tipy na tělové spreje, mléka či krémy značky Bath & Body Works

Dopřejte si třeba tělový sprej Sunset Glow s atmosférou letního západu slunce, Sunshine Mimosa s vůní čerstvých citrusů a šampaňského, „plážový“ tělový sprej At The Beach či tělový sprej Perfect Peony s opojným aroma vznešených pivoněk a velmi ženským designem. K vonným doplňkům Bath & Body Works patří doprovodná kosmetika v podobě tělových mlék či krémů, která podpoří jejich efekt a zároveň zjemní pokožku celého těla. Kosmetikou Bath & Body Works obšťastníte jak sebe, tak rodinné příslušníky nebo přátele.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest