Banana Republic Icon Collection Cypress Cedar Parfémovaná voda 75 ml unisex

Popis produktu

Parfémovaná voda Banana Republic Cypress Cedar je moderní vůně pro muže i ženy. Jak už napovídá název, zakládá se na osvědčených vonných akordech cypřiše a cedru. Jemná a podmanivá vůně těchto dřevin se navzájem velmi podobá a parfémům dává temperament. Parfémovaná voda Cypress Cedar je dokonalým doplňkem pro každého, kdo se nebojí zdůraznit svou osobnost a v opodstatněných případech i projevit vášeň.

Neodolatelně svůdný cypřiš a cedr

Unisex parfém Banana Republic Cypress Cedar otevírá svěží máta, hořký pomeranč a růžový pepř, k němuž se v srdci přidává černý pepř spolu s řeřichou a ušlechtilým cedrovým dřevem. Základ vytváří cypřiš, pačuli, mech, vetiver a pižmo. Aplikujte parfémovanou vodu Banana Republic Cypress Cedar ještě před obléknutím na nejvíce prokrvená místa těla. Podle nálady zapojte do svůdných her zápěstí, ušní lalůčky, loketní a podkolenní jamky, krční tepnu, spánky či výstřih.

Jak se vyvíjela značka Banana Republic

Kde jsou ty časy, kdy v Kalifornii vznikl butik s cestovními safari oděvy, nazvaný Banana Republic. Stalo se to na konci 70. let 20. století. V současnosti už značka zastřešuje stovky obchodů a vyrábí exkluzivní zboží včetně oblíbených parfémů. Pořiďte si například parfémovanou vodu Banana Republic Cypress Cedar, ale nedivte se, pokud vám začne rychle ubývat. Je totiž pravděpodobné, že se zalíbí všem členům domácnosti včetně teenagerů, hochů i dívek.

Alternativy produktu Alternativy Banana Republic Icon Collection Cypress Cedar

Líbí se vám vůně Banana Republic Icon Collection Cypress Cedar? Vyzkoušejte také zde uvedené vůně, které jsou vůni Banana Republic Icon Collection Cypress Cedar velmi podobné a mohly by se vám také líbit.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: