Balmain Extatic Toaletní vody pro ženy

31x
Předpokládané doručení
ve středu - 30.09.
Předpokládané vyzvednutí
od zítřka - 29.09.

Popis produktu

Toaletní voda Balmain Extatic byla vytvořena v roce 2014, pár měsíců po parfémované vodě Extatic, jako její ovocnější lehčí interpretace. Nenechte se zmást a pečlivě zvažte variantu intenzity vůně, protože jejich složení obsahuje mnoho odlišných ingrediencí. Opět jde o velice odvážnou a elegantní vůni, toaletní voda se však nese na méně sladké ovocně-květinové notě.

Počáteční slovo zde má ve velké míře sladké liči, které spolu se zelenou mandarinkou a černým rybízem vytvářejí povzbudivou a osvěžující kombinaci pro váš úspěšný vstup do nového dne. Následně se vynoří omamné esence turecké růže, jenž spolu s magnólií a líbezným jasmínem představují romantickou stránku toaletky. Ta se v závěru obohatí o tóny cedrového dřeva, intenzivního pižma a ambroxanu, které vás nenechají na pochybách, že se jedná o velice ženskou a půvabnou vůni.

Nevtíravá, čistá, ale nespoutaná, taková je toaletní voda Balmain Extatic. Bude vám skvělou společnicí při každodenních starostech a povinnostech, kdy vás naladí na příjemnou povzbuzující a harmonizující vlnu. Na rozdíl od intenzivnější parfémované vody, se pro svoji lehkost hodí do každého ročního období. Získáte s ní sebejistotu a přirozený šarm, který vám bude každý závidět.

Hodnocení 4.7

(hodnoceno 31x)

  • 88 %zákazníků doporučuje
  • 20xrecenze zákazníků

Recenze 20x


Adéla Bartlová

U vůně Extatic můžete opravdu zažít extázi - pokud máte rády výrazné, sladce květinové vůně. Extatic není vůbec stydlivý a bude si rozumět se ženou, které nechybí sebevědomí a je ráda, když její parfém zůstává v místnosti ještě dlouho poté, co odešla. Za sebe říkám, že by mi pobyt v takové místnosti vůbec nevadil!

 

Balmain Extatic (parfémová voda) je velmi sladký, ale ne bonbonově, lepkavě nebo orientálně těžce. Na jeho sladkost se skládají různé ovocné, květinové a dřevité složky: svěže ovocnou sladkostí přispívá hruška, květinovou sladkostí jasmín a orchidej, hebce dřevitou santal a kašmírové dřevo. Jednotlivé tóny se mísí, krouží kolem sebe a obklopují nositelku veselými, intenzivními vlnami. Sladkost Extaticu bych přirovnala ke sladkosti parfémů, jako jsou Trésor nebo Poéme - je hodně ženská, vlastně i romantická, ale výrazná a trvanlivá.

 

Mezi sladkými tóny se proplétají, jak už jsem naznačila, hebce dřevité, květinové a jemně ovocné tóny. Jasmín a kosatec vůni uhlazují a zakulacují, kosatec s kůží jí dávají velmi nenápadný semišový podtón (nejsou to ovšem výrazně kožené tóny jako třeba v Bottega Veneta). Extatic celkově působí luxusně hladce a krémově.

 

Toaletní voda Extatic má odlišné složení: místo hrušky obsahuje liči a mandarinku, místo orchideje růži, místo jasmínu jarně svěží magnólii. Své parfémové sestře se v podstatě vůbec nepodobá: není sladká, je lehká, šťavnatá, výrazně voní po liči a sametově nahořklém černém rybízu. Květiny jsou lehké a příjemně růžové. Výdrž je navzdory lehkosti překvapivě dobrá.

Celkové hodnocení

krásná citronová vůně

Voni nádherně

výborný

Lenka

Doporucuji.

  • Naprosty luxus!!
  • Elegantni, svezi, jemna, vydrzi cely den, muj muz po ni šílí, staci jen sebevedome vejit do pokoje a byt damou s velkym D.
  • Nic.

spokojena zaopravdu malou cenu krásná vuně


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: