Baldessarini Nautic Spirit Toaletní voda pro muže 90 ml

Popis produktu

Poslechněte si s vůní toaletní vody Baldessarini Nautic Spirit příběh o dobrodruhovi, který žije vzrušujícím životem a tráví své dny na otevřeném moři. Osvěžující vonná kompozice, která je založená na harmonii kontrastů, s sebou nese chvíle plné uvolnění a je vytvořena tak, aby vám umožnila na chvíli vypnout i během rušného dne. Vůně, určená pro moderního muže, který se nezastaví před žádným novým dobrodružstvím, byla na trh uvedena v roce 2014 a je zabalená do světle modrého flakonku, jehož barva evokuje mořskou hladinu.

Svěží vůně pro moderního, odváženého muže

Hned v úvodu se seznámíte s klíčovou složkou, kterou jsou mořské noty, ty jsou doprovázeny intenzivní vůní exotického manga a akordy mučenky. Se srdcem vůně se představuje kořenitý charakter toaletní vody. Vaše tělo provoní souhra jemně štiplavého zázvoru, kari a kardamomu. Vaši mužnost podtrhnou základní tóny v podobě santalového dřeva, pižma a pačuli, které pomotají hlavu nejedné ženě.

Žijte svůj život naplno, objevte v pánské vůni toaletní vody Baldessarini Nautic Spirit doplněk, který se hodí na každodenní nošení.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: