Atelier des Ors Nuda Veritas Parfémované vody

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce
Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Parfémovaná voda Atelier des Ors Nuda Veritas je svůdná unisex vůně plná lehkosti bytí, naděje a touhy. Roku 2018 ji vytvořila francouzská značka Atelier des Ors, která se vrací ke kořenům parfémářského umění a používá jen luxusní ingredience. Vůni vynosíte celoročně, při denních i večerních příležitostech. Výhodou je, že v partnerství i širším rodinném či přátelském společenství vystačíte s jedinou lahvičkou, kterou si můžete půjčovat.

Ozonický citrusový vonný mix

Dámský i pánský parfém Atelier des Ors Nuda Veritas rozehrávají vodní akordy calone s dotekem melounu, bergamot a květ pomerančovníku. Srdce je tklivou písní bílých květin – ucítíte osmanthus, čínský jasmín, jasmín sambac a tiaré – tradiční tahitské květy lásky. Na inspiraci bílou poukazuje i zařazení vůně do „bílé“ řady: The White Collection. Afrodiziakální závěr obstarává větvičník, ambrette, ambroxan, letničky tagetky a relaxační pačuli.

Propojení se zemí a nebem

Parfémovaná voda Atelier des Ors Nuda Veritas zachycuje poklidný okamžik, kdy si člověk uvědomí jednoduchou pravdu, své propojení se zemí (mechové akordy větvičníku) a nekonečným nebem (lehký opar vytvořený vůní calone). Ačkoli je unisex, neznamená to, že bude na partnerech vonět stejně. Každému se totiž přizpůsobí podle jeho individuální tělesné vůně. S vůní Nuda Veritas vám nuda nehrozí! A kdyby přece, zatřepejte s ní a kochejte se zlatými třpytkami

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: