Atelier des Ors Larmes du Desert Parfémované vody

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce
Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Parfémovaná voda Atelier des Ors Larmes du Desert je dřevitá balzamická vůně s hřejivým kořením, ambrou a vykuřovadly. Zahalí vás esencemi tajemného orientálního světa a umožní vám zapomenout na starosti všedních dní, ať jste žena, či muž. Euforická podzimní a zimní vůně Larmes du Desert totiž vznikla jako unisex kompozice, vhodná pro obě pohlaví.

Vůně kadidla a vzácných dřev

Luxusní parfém Atelier des Ors Larmes du Desert vás přivítá jiskřivým cypřišem a intenzivním kadidlem. V jeho srdci libě voní pačuli, cedrové a guajakové dřevo, v základu pak jantarová pryskyřice, benzoin, citrusy a další vzácná dřeva. Parfémářka Marie Salamagne vzdala touto vůní z roku 2015 hold Blízkému východu, kde se její obor před tisícovkami let zrodil. Aplikujte ji ještě před obléknutím na prohřátá místa těla, na takzvané pulzní body. Ideální jsou zápěstí, ušní lalůčky, krční tepna, spánky, loketní a podkolenní jamky.

Umělecké dílo značky Atelier des Ors

Francouzská značka Atelier des Ors byla založená roku 2015. Je fascinovaná zlatem a uměleckou parfumerií, podobně jako dávné slavné dynastie. Její parfémová díla uspokojí i nejnáročnější klientelu. Nezáleží na tom, zda vůně značky Atelier des Ors nosí dámy či pánové, podstatné je pouze naladění na příběh, který vyprávějí. Nejinak je tomu i u parfémované vody Atelier des Ors Larmes du Desert, která vás vezme do dějiště Pohádek z tisíce a jedné noci

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: