Atelier des Ors Choeur Des Anges Parfémované vody

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce
Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Celoroční parfémovaná voda Atelier des Ors Choeur Des Anges se inspiruje bílou, čistou a zářivou energií andělů. Oslavuje umění, ryzí radost z tvorby a nových začátků, a také jarní probouzení přírody. Její unisex složení osloví ženy i muže všech generací. S touto vůní vysoké parfumerie překročíte všechny, mnohdy nesmyslně stanovené hranice a prodchnete svůj život optimismem. Vydejte se do ulic se svou láskou, provonění jásavou vůní andělů, parfémovanou vodou Choeur Des Anges!

Vůně andělského chóru pro oba

Poetický parfém Atelier des Ors Choeur Des Anges umně mísí erotizující ovocné, citrusové, květinové a sladké medové výtažky. První tóny „andělského chóru“ patří červenému pomeranči, černému rybízu a rajské hrušce. V srdci je velmi výrazný osmanthus neboli vonokvětka, mrkvová silice a květ pomerančovníku. Závěr patří hřejivým akordům medu, jantarové pryskyřice a cedrového dřeva. Zlatý nektar v bílé lahvičce přímo zpívá svou okouzlující božskou píseň…

Vzrušující bílá – počátek všeho…

Parfémovaná voda Atelier des Ors Choeur Des Anges náleží do sbírky luxusních „bílých“ vůní. Bílá evokuje prázdný papír, malířské plátno nebo nápad před jeho koncepcí, v okamžiku materializace. Básníci, spisovatelé, skladatelé, umělci i parfémáři používají bílou plochu k vyjádření svého umění. Stejně jako bílá podněcuje jejich nové výtvory, podnítí nevšední vůně Choeur Des Anges i váš kreativní projev.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: