Armani Privé Bleu Turquoise Parfémované vody

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce
Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Unisex parfémovaná voda Armani Privé Bleu Turquoise je povznášející dřevitá vůně od slavné značky Giorgio Armani, inspirovaná duchovností, mystikou a kořením Indie. Vznikla roku 2018 jako tematické duo spolu s parfémovanou vodou Armani Privé Bleu Lazuli. Obě kompozice symbolizují modré moře s širokým obzorem, nekonečný vesmír a léčivou moc drahokamů. Protože zahrnují složky, které nejsou výrazně ženské ani mužské, oslovují obě pohlaví.

Silná vůně soli a vanilky

Parfém Privé Bleu Turquoise otevírá vůně soli, která mu zároveň vévodí, spolu s tóny kadidla a černého pepře. Srdce rozechvívá indický jasmín, cypřišový olej a ylang-ylang. Základ patří vzrušujícím akordům vanilky, santalového dřeva a mechu. Vůně Armani Privé Bleu Turquoise je nositelná od jara do zimy, přes den i při večerních společenských příležitostech. Výhodou je, že si ji můžete pořídit s partnerem či partnerkou dohromady a těšit se z ještě většího vzájemného splynutí.

Dopřejte si energii tyrkysu

Nádherně modrý tyrkys je celosvětově oblíbený kámen už od starověku. Pomáhal lidem při mnoha tělesných obtížích, využíval se i při meditování a veřejných proslovech k zmírnění trémy. Tyrkys býval talismanem vládců, šamanů a válečníků, kamenem ochrany a léčení. Dodnes vás podpoří při duševní námaze. Tyrkysové šperky i parfémovaná voda Armani Privé Bleu Turquoise nejlépe účinkují na krku, třetím oku či v oblasti solar plexu.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: