Získejte sprchový gel Gabriella Salvete k nákupu tělové kosmetiky nad 149 Kč!

Aramis Havana Toaletní vody pro muže

3x

Popis produktu

Orientální, svůdně okořeněná pánská toaletní voda Aramis Havana k vám promluví především mužnými akordy tabáku a pačuli, které podbarvuje působivé mechové a skořicové aroma. Tento celoroční vonný doplněk, určený k dennímu i večernímu nošení, jistě najde pevné místo i ve vaší sbírce parfémů. Zdůrazněte své charisma toaletní vodou na téma slavných kubánských doutníků!

Čím vás upoutá pánský parfém Aramis Havana?

  • univerzální dřevitá vůně za příznivou cenu,
  • v hlavě mandarinka, bazalka, pelyněk a kmín,
  • v srdci silný tabák, skořice, karafiát a jedle,
  • v základu zemité pačuli, vetiver, santal a mech.

Spojení všech složek z ní dělá ideální pánskou vůni

Co na toaletní vodu Aramis Havana říkají naši zákazníci? „Havana je fantastická toaletní voda, nejlepší na oblečení. Je něčím výjimečná. Spojení všech složek z ní dělá ideální pánskou vůni.“ „Pro mě to NEJ od Aramis. Tabák a temné koření s dobrou vydrží a projekcí.“ A zde je několik zahraničních hodnocení: „Láska. Vzpomínky. Veledílo. To nejlepší z Aramis.“ „Možná vhodnější pro zralé muže 40+.“ „Toaletní voda Aramis Havana připomíná 90. léta 20. století a je stále geniální.“ „Nezapomenutelný hrdina mezi tabákovými vůněmi. Pocta suchým, dřevitým, přirozeně jemným sladkým akordům tabáku.“ „Skutečné mistrovské dílo! Havana je nadčasová jako dobrý doutník nebo kvalitní brandy.“ „Nikdy jsem večer nedostal tolik komplimentů jako s vůní Aramis Havana.“

Hodnocení 5.0

(hodnoceno 3x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 3x recenze zákazníků

Recenze 3x


Praha

Havana je fantastická toaletní voda, na oblečení je nejlepší. Aramis je něčím vyjímečný ve svých výrobních. To spojení všech složek dělá ideální pánskou vůni.

DarXide

Pro mě to nej od Aramis. Tabák a temné koření s dobrou vydrží a projekcí.

radi

Tabák!


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: