Aquolina Pink Sugar

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Aquolina Pink Sugar

Pozitivní emoce vedou k pozitivním myšlenkám. Obklopujte se proto vědomě vším, co je spouští: láskou, smíchem, vděčností, oblíbenými činnostmi, dobrým jídlem, svůdnými vůněmi, příjemnými lidmi… Jednou z osvědčených dámských životních radostí je italská vonná řada Aquolina Pink Sugar (2004), která působí jako záplava růžových dortíčků a dalších sladkých lahůdek. Zahrnuje toaletní vodu, vlasovou mlhu či tělový sprej, vše sladěné v romantickém růžovém barevném tónu.

Aquolina Pink Sugar: dolce vita, aneb sladký život ve své pravé podobě

Vonná kompozice Aquolina Pink Sugar přináší v horní vrstvě bergamot, sicilský pomeranč, malinu a zelenou notu fíkových listů. Srdce dává do popředí cukrovou vatu, jahodu, konvalinku, červené bobulky a květy lékořice, základ se skládá z vanilky, karamelu, dřevitých a pižmových akordů. Každá parfémová labužnice si v ní přijde na své!

Vyzkoušejte také variaci Red Velvet pro soudobou femme fatale

Květinově-ovocně-gurmánská toaletní voda Aquolina Pink Sugar Red Velvet (2021) přidává ke sladké vůni Pink Sugar v růžovém provedení sílu rudého detailu. Stává se z ní tak vskutku účinná ženská zbraň, využitelná hlavně ve společenské sezóně. Hlava vonné směsi Red Velvet nabízí ovocné pokušení z jahody a bergamotu, srdce fialku, pomerančový květ, lilii a sladký akord, základ šlehačku, vanilku, nádech pižma, ambry a ovoce. S vůní Aquolina Pink Sugar Red Velvet si budete opakovaně vychutnávat opojný pocit, kdy se nevinná sladkost proměňuje v sexy kožený nádech, úžasně zvedající ženské sebevědomí…

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest